GROMDA 12 Savage

GROMDA 12: Faworyzowany Savage nie zawiódł. Ogromne serce Kajfasza!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na ostatnia walkę gali GROMDA 12, a zarazem ostatni pojedynek ustawki Polska kontra Europa. W ringu zameldują się Simon Henriksen i Jakub Sorota. Kto będzie górą? „Savage” czy „Kajfasz”?

Czas na ostatni pojedynek gali GROMDA 12 Osiedle Lat ’90-tych, a zarazem ostatni bój ustawki Polsko – europejskiej. Faworytem na papierze był znany Simon Henriksen jednak Polak zapowiadał, że da z siebie wszystko nawet choćby miał się czołgać w ringu.

Relacja z walki.

Henriksen zaczyna od mocnego prawego, którym wstrząsnął rywalem. Kajfasz odpowiada. Mamy zwarcia i wymianę w krótkim dystansie. kajfasz doznał kontuzji nogi, ryknął głośno jednak wrócił do góry i po chwili ponownie wylądował na deskach z powodu bólu w nodze. Sędzia daje zawodnikom kontynuować. Mamy rundę 2.

Ładne akcje Soroty na początek drugiej odsłony. Kajfasz dwukrotnie na deskach po bardzo mocnych ciosach Henriksena, który wykorzystując uraz rywala ładnie go sobie ustawia ciosami.

Niestety Kajfasz nie jest w stanie kontynuować walki, nie będzie kolejnej rundy! Faworyzowany Savage wygrywa! Brawa dla Jakuba Soroty który pokazał olbrzymie serce do walki!

Zostaw ocenę
0
0