GROMDA 13. Darmowa walka „Don Diego” vs Vasyl Halych! Przypominamy brutalne zwycięstwo Kubiszyna

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Ostatnie dni dzielą nas od gali GROMDA 13. Już w ten piątek poznamy pierwszego mistrza największej polskiego federacji walk na gołe pięści.

Main eventem gali będzie starcie pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Bartłomiejem Domalikiem. Niepokonani zawodnicy zmierzą się o pas oraz stoczą rewanżowe starcie. Mieli okazję walczyć kilka lat temu w kickboxingu. Wyrównany pojedynek zakończył się wówczas remisem.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

„Don Diego” vs Vasyl Halych

Przed piątkową gala przypominamy jedną z najlepszych walk w historii GROMDY, czyli ostatnie starcie Kubiszyna. Na dziesiątej edycji zmierzył się on z Vasylem Halychem. Pojedynek był bardzo wyrównano i dopiero po 9 minutach ostatniej rundy „Don Diego” odniósł zwycięstwo.

Brutalnie rozbił swojego przeciwnika i kilkukrotnie posłał go na deski. Vasyl za każdym razem wstawał, jednak chwilę później zaliczał kolejne nokdauny. W końcu jego narożnik rzucił ręcznik i poddał pojedynek. Tym samym Kubiszyn stał się pretendentem do tytułu.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments