Bodzio znokautował Problema

GROMDA 12: Bodzio szybko rozbił Problema! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W trzeciej walce turnieju na gali GROMDA 12 Osiedle lat ’90-tych pierwszy w ringu zameldował się Daniel Pacyniak. Następnie do ringu wszedł jego rywal Stephan Weldon. Kto będzie górą w tej walce? „Bodzio” czy „Problem”?

Bardzo szybkie tempo turnieju na gali GROMDA 12 sprawia, że oczekiwania fanów przed pojedynkiem „Bodzia” z „Problemem” znacznie urosły. Czy wreszcie doczekamy się krwawej jatki?

Tak wyglądał pełny skład turnieju:

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
  • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
  • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Relacja z walki „Bodzio” vs. „Problem”

Bardzo dobra spokojna praca „Bodzia”, który przepuścił szaleńcze ataki „Problema” i odpowiedział na nie uderzeniami tak, że Irlandczyk opadł na matę. Po powrocie do stójki kolejna nieprzemyślana akcja Weldona, który parł do przodu, a Pacyniak niczym wytrawny weteran wyczekał, a następnie ustrzelił kilkoma mocnymi podbródkami oponenta tak że twarz tego umalowała się krwią. Narożnik Problema rzuca ręcznik, jest po walce!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0