Arman Amiryan gromda 12

GROMDA 12: Arman nokautuje Puranovicia w 20 sekund!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na kolejną walkę ustawki! Pierwszy w ringu melduje się Arman Amiryan, podopieczny Marcina Różalskiego. Następnie w ringu pojawia się Milanko Puranović. Kto będzie górą? „Arman” czy „Kalashnikov”?

Iście międzynarodowa rozpiska gali GROMDA 12 nabiera rumieńców. Teraz w ringu zameldowali się Arman Amiryan i Milanko Puranović. Kto będzie górą? Zawodnik z Kaukazu czy może w ringu zagotuje się bałkańska krew?

Relacja z walki

Kolejny pojedynek do jednej bramki. Arman lewym overhandem trafia w głowę Puranovicia, obaj zawodnicy padają na matę. Wydawało się, że doszło do zderzenia głowami jednak powtórki pokazują, że to potężny cios Amiryana „zrobił robotę”. Wow nokaut w 20 sekund!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0