GROMDA 11 PPV. Jak wykupić PPV? Gdzie oglądać GROMDA 11?

S
0
Opublikowano: 02 grudnia 2022

Już o 20:00 startuje hitowa gala GROMDA 11, która transmitowana będzie tylko i wyłącznie w systemie PPV. Czas na kolejny krwawy piątek. Tego wieczoru poznamy kolejnego finalistę turnieju zwycięzców, a o to miano zawalczą Bartłomiej „Balboa” Parobiec oraz Łukasz „Goat” Parobiec. Wygrany stoczy pojedynek o miano mistrza federacji z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. GROMDA 11 PPV. Jak wykupić PPV? Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

GROMDA 11 PPV

Transmisja GROMDA 11 dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV, który można wykupić na stronie https://gromda.tv/GROMDA 11 PPV Cena zaczyna się od 34,99 zł, a jej wartość zależy między innymi od wybranego pakietu GROMDA 11 PPV.

Najcięższym zawodnikiem turnieju okazał się Bartłomiej „Kruszyna” Bielas, który na czwartkowym ważeniu wniósł na wagę aż 149,5 kilogramów. Jego rywal będzie lżejszy o około 50 kilogramów. Różnica gabarytów jest ogromna, a fani już zacierają ręce przed dzisiejszą galą.

Przypomnijmy, że walki na GROMDZIE odbywają się na gołe pięści, w ringu o wymiarach 4×4 metry. Pojedynki trwają 4 rundy, po trzy minuty każda. Jeśli w tym czasie nie zostanie wyłoniony zwycięzca, rozpoczyna się 5 runda, bez limitu czasowego. Tutaj o werdykcie decyduje nokaut, poddanie się zawodnika, kontuzja, bądź przerwanie przez sędziego, czy lekarza. Nie ma mowy o wyniku na punkty.

-> WYKUP DOSTĘP GROMDA 11

Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków dzisiejszej gali jest starcie Łukasza Parobca Bartłomiejem Domalikiem. Zwycięzca tego zestawienia awansuje do finału i zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Stawka mini turnieju pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów jest naprawdę wysoka. Wygrany zdobędzie tytuł pierwszego mistrza GROMDY.

GROMDA 11 PPV: BASIC

Karta walk GROMDA 11

Walka wieczoru:

  • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Łukasz „Goat” Parobiec

Turniej główny GROMDA 11:

  • Daniel JAPA Utkowski vs. Maciej MORELA Moralewski
  • Bartłomiej KRUSZYNA Bielas vs. Michał RAGNAR Chodaczek
  • Elmin ŻYLETKA Zivić vs. Denis ROMUŚ Romek
  • Tony HISZPAN Oprea vs. Miron UZBEK Aslonov

Superfighty:

  • Marcin WASYL Wasilewski vs. Mariusz MARIO Kruczek
  • Rafał ŁAZAR Łazarek vs. Mariusz SIWY Siwiak
  • Sebastian SCARFACE Skiermański vs. Paweł GORILLA Werszynin
Zostaw ocenę
0
0