Gdzie oglądać UFC?

Najbliższa gala: UFC: Whittaker vs Aliskerov (22.06.2024)

Wszystkie newsy o galach organizacji UFC znajdziesz tutaj.

Wszystkie gale UFC obejrzysz na żywo za darmo w SUPERBET. Bukmacher prowadzi transmisję ze wszystkich wydarzeń UFC oraz innych sportów.

Federacja UFC ma szeroką rzeszę fanów nad Wisłą. Wielu z nich wstawało skoro świt, by na żywo zobaczyć, jak Joanna Jędrzejczyk zostaje pierwszą polską mistrzynią, czy jak Jan Błachowicz na przekór wszystkim sięga po koronę półciężkich. Z biegiem lat dochodzą coraz to nowe postaci, a wraz z nimi nowi kibice, którzy gotowi są nie spać, byle tylko zobaczyć tryumf swojego faworyta. Gdzie oglądać UFC na żywo? Jak włączyć transmisję i stream online? Kiedy i o której gale UFC?

Gdzie oglądać transmisję UFC? UFC na żywo

Od czasu coraz większych sukcesów Polaków w UFC fani coraz częściej zwracają uwagę na tę federację. Nie ma już w niej naszej historycznej, pierwszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk, która przez bardzo długi czas i rządziła w kategorii słomkowej. Jej śladami chce podążyć każdy zawodnik i każda zawodniczka, którzy obecnie mierzą się na rodzimych arenach KSW, FEN, czy Babilon MMA. Gdzie oglądać UFC?

Transmisje ze wszystkich gal dostępne są całkowicie za darmo w SUPERBET. Wszystko, co trzeba zrobić, to otworzyć konto użytkownika. Nie musisz obstawić żadnego zakładu! Dzięki temu stream z gali UFC będzie dostępny na żywo. Wydarzenia można też oglądać w transmisji TV na kanale Polsat Sport. W tym przypadku jednak trzeba posiadać wykupiony abonament, a prezentowane są zwykle tylko najważniejsze walki. Całą galę UFC na żywo zobaczyć można w całości u bukmachera SUPERBET.

UFC Na żywo online. Kiedy i o której oglądać UFC?

Popularność mieszanych sztuk walki w Polsce pokaźnie wzrosła z rozwojem federacji freak fight. Z czasem wielu młodych adeptów zapoznaje się jednak z najwyższym poziomem, a ten prezentowany jest właśnie podczas gal UFC. Kiedy oglądać? Godziny transmisji zależne są naturalnie od tego, gdzie odbywa się wydarzenie. Federacja coraz częściej odwiedza Europę, co oznacza przyjaźniejsze godziny streamu UFC na żywo polskim fanom.

Największe gale odbywają się zazwyczaj w Ameryce. Tam też przeważnie swoje boje toczą takie gwiazdy, jak Jan BłachowiczMateusz Gamrot, czy Michał Oleksiejczuk. O której oglądać UFC? Jeśli wydarzenie ma miejsce za granicą, trzeba sprawdzić strefę czasową. Show w USA zazwyczaj zaczynają się około północy polskiego czasu. W całości od pierwszej walki można je zobaczyć wyłącznie w aplikacji i na stronie bukmachera SUPERBETTransmisję na żywo UFC obejrzeć można zarówno na tablecie, smartfonie, jak i na komputerze!

Stream online UFC

Istnieją oczywiście też inne sposobu na oglądanie streamu UFC online w Internecie. Można wykupić na przykład UFC Fight Pass, do którego dostęp kosztuje aż 10 euro miesięcznie. Możliwe jest także wykupienie Polsat Box Go, jednak ponownie trzeba wyłożyć niemałą kwotę. Stream live UFC na żywo dostępny jest dla każdego, kto posiada konto u bukmachera SUPERBET.

Transmisja UFC za darmo

Stream UFC na stronie i w aplikacji bukmachera SUPERBET jest dostępny dla każdego, kto posiada otwarte konto. Rejestracja jest całkowicie darmowa, a można ją wykonać klikając w ten link. Nie wymagane jest obstawienie zakładu. Użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich transmisji wydarzeń na żywo już po rejestracji. Nowi gracze już na sam początek otrzymują kapitalny bonus – aż 3755PLN na start!. Podstawowym warunkiem posiadania konta w SUPERBET jest ukończone 18 lat. Aby móc odtworzyć gale UFC na żywo potrzebny jest dostęp do Internetu i laptop, smartfon, bądź tablet

UFC obejrzysz w SUPERBET za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSuperbet ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko! OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Gamrot i Błachowicz w UFC: Gdzie oglądać walki Polaków?

Europejski bukmacher pozwala zatem nie tylko obstawiać i pomnażać swoje finanse, lecz także obejrzeć walki UFC na żywo. Nie ma potrzeby zakupu telewizora i odpowiedniego pakietu TV, który posiada w ofercie kanał Polsat Sport. Transmisja gal UFC na żywo odbywa się przeważnie w nocy z soboty na niedziele polskiego czasu. Każdy użytkownik bukmachera Superbet ma możliwość obejrzeć wydarzeń z dowolnego miejsca. Jedyne co potrzebne, to działające urządzenie oraz dostęp do Internetu!