KSW 79 stream online

Gdzie oglądać KSW 79? Transmisja i stream online.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Gdzie oglądać KSW 79? Podpowiadamy gdzie dostępna jest transmisja oraz stream online z gali. Wydarzenie odbędzie się w czeskim Libercu a w walce wieczoru zaprezentują się Phil de Fries i Todd Duffee.

Transmisja z debiutu federacji KSW na czeskiej ziemi jest wyczekiwana przez wielu fanów MMA w Polsce i Europie. W walce wieczoru Phil de Fries stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej. Rywalem Anglika będzie Todd Duffee. Twardy Amerykanin już raz pokonał De Friesa, wiele lat temu na gali UFC.

W karcie walk wydarzenia nie brakuje ekscytujących zestawień. Miejscowy bohater Dominik Humburger podejmie Jorge Bueno w co-main evencie gali KSW 79. W innych interesujących potyczkach zaprezentują się tacy zawodnicy jak Arkadiusz Wrzosek, Daniel Omielańczuk czy Brian Hooi.

Gdzie oglądać KSW 79?

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Transmisja KSW 79 stream online

Transmisja z gali KSW 79 rozpocznie się w sobotę 25 lutego o godzinie 19:00 i będzie dostępna wyłącznie na platformie Viaplay. W skład transmisji wejdzie dziewięć walk, wszystkie w formule MMA. Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Data: 25 luty
Lokalizacja: Liberec, Czechy
Liczba walk: 9
Transmisja TV w aplikacji: Viaplay
Stream online: Viaplay

Ciekawostki o gali KSW 79

Dla ośmiu zawodników występ na gali KSW 79 będzie debiutancką walką na galach federacji KSW. Na gali zaprezentuje się zaledwie czterech Polaków, więc śmiało można powiedzieć, że jest to najbardziej „międzynarodowy” event w historii organizacji.

Poza wspomnianym wcześniej Humburgerem w rozpisce znalazło się jeszcze troje Czechów. Na doping swoich kibiców w Libercu będą mogli liczyć Federico Komuenha, Petra Cestkova oraz David Hosek. Niestety awizowani wcześniej Michal Martinek i Viktor Pesta musieli wycofać się z gali z powodu kontuzji.

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Karta walk gali KSW 79:

  • Phil De Fries #C (22-6 1NC, 5 KO, 13 Sub) vs Todd Duffee (9-3 1NC, 9 KO) – main event – o pas HW
  • Dominik Humburger (5-0, 5 KO) vs Jorge Bueno (8-1 1NC, 6 KO, 1 Sub) – co-main event
  • Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO) vs Tomáš Možný (1-1, 1 KO)
  • Daniel Omielańczuk #3 (26-13-1 1NC, 6 KO, 10 Sub) vs Michał Kita #6 (21-15-1, 13 KO, 5 Sub)
  • Brian Hooi #3 (18-10 1NC, 6 KO, 6 Sub) vs Jivko Stoimenov (12-5 1NC, 6 KO, 6 Sub)
  • Andreas Gustafsson (7-1, 4 KO, 2 Sub) vs David Hošek (8-3-1, 6 KO, 1 Sub)
  • Ramzan Jembiev (3-1, 2 KO) vs Murilo Delfino (3-0, 2 KO, 1 Sub)
  • Natalia Baczyńska-Krawiec (6-3, 1 KO) vs Petra Částková (6-5, 1 KO, 1 Sub)
  • Frederico Komuenha (2-0, 2 KO) vs. Matyas Viszlay (1-0, 1 KO)
Zostaw ocenę
0
0