film road house conor mcgregor wykręcił rekord oglądalności amazon

Film Road House z Conorem McGregorem wykręcił rekordowy wynik oglądalności na Amazonie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2024

Pomimo kiepskich recenzji film Road House z Conorem McGregorem, wykręcił rekord oglądalności na streamingowej platformie Amazon. Mowa oczywiście od debiutanckich produkcjach.

Remake filmu Road House, w którym jedną z głównych ról odgrywa Conor McGregor wykręcił oglądalność na poziomie 50 milionów. Właśnie tyle odtworzeń zanotowano w ciągu pierwszych dwóch tygodni.

Jest to zatem największy debiut na Amazon Prime, a zarazem najwyższa oglądalność jak chodzi o film wyprodukowany przez Amazon MGM Studios.

Główną rolę w nowej wersji filmu odgrywa dobrze znany aktor Jake Gyllenhaal, który wciela się w byłego zawodnika organizacji UFC, który pracuje jako ochroniarz w klubie Florida Keys. Conor McGregor świetnie sprawdził się w roli Knoxa, czarnego charakteru, który stara się uprzykrzyć życie głównego bohatera.

Doug Liman, reżyser filmu był wściekły na platformę Amazon iż ta nie zdecydowała się na emisję filmu w standardowych kinach. Niewykluczone, że mimo kłótni z przedstawicielami Amazona oraz słabymi recenzjami Liman podejmie się reżyserii kolejnej części, choć na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia jakoby druga część była w planach.

Conor McGregor zamieścił post, w którym pogratulował Amazonowi:

– Gratulacje dla Amazona i MGM Studios ponieważ Road House został najchętniej oglądanym filmem na platformie. 50 milionów widzów w ciągu dwóch tygodni. To daje 750 milionów dolarów zysku! W ciągu 10 dni, to szaleństwo! Wielkie gratulacje dla całego teamu, (praca z wami) to była przyjemność.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments