FEN 51 Cezary Oleksiejczuk w obronie pasa Kacper Formela

FEN 51: Cezary Oleksiejczuk w obronie pasa! Kacper Formela zawalczy z weteranem ACA! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 września 2023

Po mocnej końcówce wakacji w wykonaniu organizacji FEN teraz czeka nas półtora miesięczna przerwa między eventami. Gala FEN 51 odbędzie się 14 października w Lubinie, a walkach wieczoru zaprezentują się Cezary Oleksiejczuk i Kacper Formela.

Organizacja FEN sięga po swoje największe gwiazdy, aby uczcić jubileusz 10-lecia! W walce wieczoru Cezary Oleksiejczuk stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej (-77 kg). Na ten moment nie jest znane nazwisko rywala Polaka.

W co-main evencie gali FEN 51 do klatki ponownie wejdzie Kacper Formela. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia stoczy kolejny pojedynek z Kazachem. Tym razem rywalem „Polskiego Machidy” będzie Nursultan Kassymkhanov, który ma na koncie pięć walk dla organizacji ACA. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pojedynek Formela vs. Kassymkhanov został zakontraktowany w limicie kategorii lekkiej.

Do klatki FEN powróci także niepokonany Damian Rzepecki. Zawodnik z Piotrkowa Trybunalskiego zawalczy w kategorii lekkiej jednak na tę chwilę nie ogłoszono nazwiska jego rywala.

W jednym z najciekawszych zestawień gali zapaśnik Dawid Kareciński zmierzy się ze strikerem Patrykiem Likusem. Niepokonany Wrocławianin stawi czoła zawodnikowi, który mimo młodego wieku ma na koncie, aż cztery występy na galach KSW.

FEN 51: Oleksiejczuk, Formela – oficjalny teaser

Organizacja FEN opublikowała pierwszy teaser gali FEN 51 w Lubinie. Wydarzenie uświetni 10-lecie organizacji Fight Exclusive Night. Materiał video możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments