FEn 50 Marcin łazarz mistrzem

FEN 50: Marcin Łazarz mistrzem! Abdurzakov poddał Poniedziałka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 września 2023

Za nami kolejna udana gala organizacji Fight Exclusive Night. Jubileuszowy 50 event organizacji został uświetniony świetnymi walkami w Gliwicach. Marcin Łazarz został nowym mistrzem FEN w kategorii półciężkiej. Polak pokonał Brazylijczyka Edera de Souzę i odebrał mu trofeum.

Jedną z największych niespodzianek gali FEN 50 była wygrana Marcina Sianosa nad Pawłem Biernatem. Mimo, że to Sianos dysponował większym doświadczeniem w sportach walki to Biernat był faworyzowany zarówno przez bukmacherów jak i ekspertów. Sianos pokazał jednak klasę i pokonał rywala po jednogłośnej decyzji sędziów.

Łukasz Stanek i Marcin Filipczak dali niesamowity pojedynek pełen zwrotów akcji. W pewnym momencie starcie było pełne chaosu i wymian! Stanek nie był w stanie skończyć rywala przed czasem jednak zasłużenie wygrał pojedynek po decyzji sędziów.

W co-main evencie Mansur Abdurzakov długo okładał ciosami w parterze Piotra Poniedziałka. Abdurzakov chciał wpiąć duszenie jednak wyszła z tego naciskówka, którą mocno umęczony Poniedziałek odklepał. Abdurzakov powrócił tym samym na zwycięskie tory.

W walce wieczoru gali FEN 50 w Gliwicach Marcin Łazarz ubił ciosami Edera de Souzę w końcówce pierwszej rundy. Łazarz został tym samym nowym mistrzem organizacji FEN w kategorii do 93 kilogramów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments