FEN 45. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online na żywo

S
0
Opublikowano: 11 marca 2023

Już dziś tj. 11 marca w Ząbkach dojdzie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Cezary Oleksiejczuk na FEN 45 spotka się z reprezentującym WCA Fight Team Mansurem Abdurzakovem. Na tej samej gali zobaczymy bardzo medialne zestawienie pomiędzy byłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego – Nikoli Milanovicem, a Patrykiem „Wielki Bu” Masiakiem. Gdzie oglądać FEN 45? Transmisja FEN 45 za darmo. Stream online na żywo FEN 45.

Fight Exclusive Night 45 gdzie oglądać?

Młodszy z braci Oleksiejczuk bez najmniejszych kłopotów radzi sobie z kolejnymi rywalami, których stawia przed nim organizacja Fight Exclusive Night. Fighter poznańskiego Ankosu w minionym roku najpierw rozbił na pełnym dystansie Kamila Kraskę, a następnie w niecałe 3,5 minuty skończył Adriana Zielińskiego.

Po drugiej stronie znajdzie się Mansur Abdurzakov, który został zakontraktowany przez Pawła Jóźwiaka jeszcze w 2020 roku. Fighter WCA Fight Team pozostaje niepokonany od 5. walk, z czego 2. stoczył właśnie w FEN. Poddając Szymona Duszę w ubiegłym roku zapewnił sobie title shota.

Transmisja FEN 45 za darmo

Na FEN 45 dojdzie też do pojedynku postaci znanych m.in. w środowisku freakowym. W formule MMA zadebiutuje Patryk Masiak, znany szerszej publiczności jako „Wielki Bu”. Stoczył on wcześniej jedną walkę bokserską z „Hose”, która zakończyła się remisem. Tym razem jego rywalem będzie Nikola Milanović, który miał okazję zawalczyć w KSW, a fani mogą go również kojarzyć z roli ochroniarza na FAME, czy HIGH League. Co ciekawe pojedynek Masiak vs Milanović zakontraktowany jest tak, jak zawodowe starcie i zawodnicy, którzy łącznie wniósą do klatki ponad 260 kilogramów zawalczą na zasadach 3×5 minut!

Nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po tej walce. Bukmacherzy początkowo wskazywali wyrównane kursy, jednak po kilku dniach zaczęły się mocno zmieniać i to „Wielki Bu” jest faworytem tego starcia.

Kartę walk gali FEN 45 możesz obstawić u bukmachera STS. Nowi użytkownicy mogą liczyć na specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych!

To jednak nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ, wpłacić depozyt i obstawić pierwszy kupon.

-> Odbierz bonus i obstaw galę FEN 45 <-

Gdzie oglądać FEN 45?

FEN 45 odbędzie się 11 marca o godzinie 19:00 w Ząbkach pod Warszawą. Transmisja FEN 45 będzie dostępna w Super Polsat, Polsat Sport Fight i Polsat Box Go..

FEN 45: Karta walk

  • Cezary Oleksiejczuk (10-2) vs Mansur Abdurzakov (9-3) – o pas kategorii do 77 kg
  • Patryk Duński (9-5-1) vs Karomatullo Sufiev (8-1)
  • Kamil Wojciechowski (7-0) vs Joel dos Santos (16-8) 
  • Damian Rzepecki (3-0) vs Konrad Furmanek (5-4)
  • Giorgi Esiava (6-2) vs. Robert Rajewski (3-2)
  • Bartosz Botwina vs Wojciech Konopiński – pojedynek w K-1
  • Patryk Masiak (0-0) vs Nikola Milanović (0-1)
  • Robert Krasoń vs Dawid Siek – pojedynek w K-1
  • Bartłomiej Dragański (3-0) vs Marcin Grześkowiak (3-0)
  • Patryk Dubaczyński vs Adam Kowalski – pojedynek amatorski
Zostaw ocenę
0
0