Fame Friday Arena 2. Ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

S
0
Opublikowano: 29 września 2023

Dziś wieczorem czekają nas niesamowite emocje! Fame Friday Arena 2 odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie, a początek już o godzinie 19:30. Gdzie oglądać transmisję? Ile kosztuje PPV? Jak wykupić dostęp na Fame Friday Arena 2?

Fame MMA na dobre zagościła w kalendarzach kibiców sportów walki. Freak fighty mają swoją popleczników, jak i oponentów, ale nie można im odmówić ogromnej popularności. Już dziś ponownie będziemy emocjonować się potężną dozą rozrywki, jaką zapewni Fame Friday Arena 2.

Tego wieczoru dojdzie do wielu ekscytujących walk z udziałem gwiazd Internetu, Twitcha, YouTube’a i sportu. Pojawią się nowe twarze, których obecność sprawia, że na horyzoncie jawią się kolejne pasjonujące starcia. Niewykluczine, że już dziś poznamy nowego rywala Michała „Wampira” Pasternaka!

Fame Friday Arena 2: Gdzie oglądać?

Wojciech Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak 21 lipca zorganizowali pierwszą galę Fame Friday Arena. Wówczas we Wrocławiu wielkie emocje zapewnili m.in. Michał Pasternak, „Daro Lew” oraz Piotr Świerczewski.

Tamten event odbił się szerokim echem i zebrał ogromną publiczność we Wrocławiu i przed ekranami. Tym razem nie będzie inaczej. Ekscytująco zapowiadają się debiuty lekkoatlety Piotra Liska oraz kickboksera Dominika Zadory. W walce wieczoru dojdzie zaś do rewanżu potężnych włodarzy: Paweł Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2 LIVE!

Fame Friday Arena 2: Gdzie i kiedy?

Fame Friday Arena 2 odbędzie się już dziś. Gospodarzem piątkowej gali 29 września będzie Netto Arena, która mieści się w Szczecinie. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Wszystkie zostały wyprzedane w niecałą dobę! To oczywiście oznacza komplet publiczności, która dziś będzie emocjonować się tym hitowym wydarzeniem.

W karcie walk Fame Friday Arena 2 znalazło się aż 11 szalenie interesujących pojedynków. Fani na hali i przed ekranami będą emocjonować się zmaganiami najlepszych freak fighterów w Polsce. Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie w systemie PPV.

Fame Friday Arena 2 PPV: Transmisja na żywo

Ile kosztuje dostęp do Fame Friday Arena 2? Cena PPV zaczyna się od 34,99 zł. Zakupu można dokonać na stronie https://famemma.tv/. Jak wykupić Pay-Per-View? Wystarczy zarejestrować się w niecałe 60 sekund, bądź zalogować się na już istniejące konto.

Dostęp PPV do Fame Friday Arena 2 to jedyne legalne źródło transmisji na żywo. Ostateczna cena zależy od wybranej opcji, BASIC lub PREMIUM, oraz od sposobu płatności. Zapłacić można przez PayU, kartą kredytową, kodem BLIK czy przelewem.

Fame Friday Arena 2 to kapitalna rozrywka na piątkowy wieczór. Wśród 11 walk znalazły się pojedynki w K-1, MMA oraz boksie. To ostatnie starcie odbędzie się na dystansie bez limitu czasowego! Ktoś będzie musiał skończyć rywala, by to jego ręka poszła w górę. Takich wrażeń nie można ominąć!

FAME MMA 18 PPV

KARTA WALK

Oto pełna karta walk gali Fame Friday Arena 2, która rozpocznie się dziś o godzinie 19:30.

Walka wieczoru:

 • Paweł Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron – K-1, małe rękawice

Karta główna:

 • Daniel “Ostry” Ostaszewski vs Kacper “Crusher” Błoński – Boks, no limit, małe rękawice
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – K1, małe rękawice
 • Arkadiusz Tańcula vs Adrian “Polak” Polański – MMA
 • Alan Kwieciński vs Dominik “Japoński Drwal” Zadora – MMA
 • Marcin “Rafonix” Krasucki vs Marcin “Xayoo” Majkut – K1, małe rękawice
 • Martyna “Brylantynka” Janusz vs Agata “Fagata” Fąk – K1, małe rękawice
 • Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut – MMA
 • Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kazimierczuk – MMA

Karta wstępna:

 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski – K1, małe rękawice [TRANSMISJA ZA FREE NA YOUTUBE]
 • Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla – MMA [TRANSMISJA ZA FREE NA YOUTUBE]
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments