Znamy kartę walk FAME Friday Arena 2! Zadora wraca do klatki

S
0
Opublikowano: 05 września 2023

W ubiegły weekend odbyła się gala FAME 19, podczas której doszło między innymi do kolejnej walki Marcina Wrzoska. Federacja dziś ogłosiła z kolei pełną kartę walk na najbliższy event – FAME Friday Arena 2.

Nowy projekt od FAME MMA wystartował w ubiegłym miesiącu i szybko zyskał ogromną aprobatę kibiców. Friday Arena to cykl eventów, które docierają do mniejszych hal, by kibice we własnych miastach mogli poczuć atmosferę freak fightowego show.

Na tamtym wydarzeniu doszło między innymi do pojedynków Michała Pasternaka i Pawła Tyburskiego, czy Alberto z „Kubańczykiem”. Dwóch z tych fighterów pojawiło się też w klatce w miniony weekend na FAME 19, gdzie Marcin Wrzosek zdeklasował Piotra Szeligę. Mało kto wówczas spodziewał się, że największa freakowa federacja w Europie tak szybko odkryje karty przed kolejnym eventem!

Jeden z prezesów FAME Krzysztof Rozpara w rozmowie z Fansportu.pl zdradził, że FAME Friday Arena 2 odbędzie się 29 września w Szczecinie. Dziś z kolei ogłoszono pełną kartę walk wydarzenia! Już w sobotę dowiedzieliśmy się, że dojdzie do wyczekiwanego starcia streamerów Xayoo vs Rafonix. A oto, kto jeszcze znalazł się w rozpisce:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments