KSW Colosseum 2 Khalidov Belfort

Dyrektor sportowy KSW o rywalu Mameda na KSW Colosseum 2

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi prowadzącemu program Klatka po Klatce. Jednym z tematów rozmowy była gala KSW Colosseum 2 i nazwisko rywala Mameda Khalidova.

Przy okazji gali KSW 80 w Lubinie Artur Mazur, dziennikarz WP SportoweFakty solidnie przepytał Wojsława Rysiewskiego, dyrektora sportowego federacji KSW.

Nie mogło zabraknąć tematu gali KSW Colosseum 2, a także nazwiska ewentualnego rywala Mameda Khalidova na tej gali. Pod koniec lutego potwierdzono udział zawodnika Arrachionu w tym wydarzeniu. Mamed Khalidov zawalczy na KSW Colosseum 2. Jest oficjalne potwierdzenie.

Dziś gala KSW 80 – transmisja tylko w Viaplay!

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Transmisję z gali KSW 80 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay.

Wojsław Rysiewski na temat rywala Mameda na KSW Colosseum 2

Kto natomiast będzie rywalem byłego mistrza KSW w kategorii średniej? Artur Mazur rzucił nazwisko Vitora Belforta i zapytał wprost czy jest to zawodnik brany pod uwagę jako rywal Mameda. Vitor Belfort to zawodnik, który prezentował się fenomenalnie na galach PRIDE oraz UFC, gdzie wygrywał trofea turniejowe i pasy mistrzowskie.

Oto co na ten temat powiedział Wojsław Rysiewski.

„Nie.” – krótko skwitował te nazwisko Rysiewski, a po chwili zapytany o to czy w takim razie będzie wybierana opcja sportowa w postaci Scotta Askhama czy obrany zostanie inny kierunek określony mianem „extra” – dyrektor sportowy KSW powiedział: „Na razie nie komentujemy tej sytuacji, chcemy mieć wspólną linię, zdecydować w naszej trójce (Rysiewski, Lewandowski, Kawulski) wspólnie z Mamedem i jego sztabem szkoleniowym. Taka decyzja jeszcze nie została 100% podjęta, dlatego nie będziemy o tym mówić publicznie. Od początku bierzemy pod uwagę trzech rywali.”

Zostaw ocenę
0
0