dyrektor sportowy ksw o grudniowej gali ksw 89

Dyrektor sportowy KSW o grudniowej gali KSW 89: „Duże walki, duże nazwiska i coś czego kibice się nie spodziewają”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce. W trakcie rozmowy padł temat grudniowej gali, która w poprzednich latach zwykle była przysłowiową wisienką na torcie. W tym roku odbyła się jednak gala KSW Colosseum 2, czego zatem należy się spodziewać po gali KSW 89?

Występ na grudniowej gali KSW zapowiadał Artur Szpilka. Niestety odnowienie kontuzji oraz konieczność przejścia operacji pokrzyżowały nie tylko plany „Szpili”, ale także i założenia federacji KSW. Podobnie ma się rzecz w przypadku Mameda Khalidova, który także zwykle walczył na grudniowych wydarzeniach natomiast teraz legenda KSW chce spróbować swoich sił w boksie.

Czego zatem spodziewać się po gali KSW 89 w Gliwicach? Sprawę omówił Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW w rozmowie z Arturem Mazurem, prowadzącym program Klatka po Klatce.

„No oczywiście sytuacja z Mamedem i Arturem Szpilką – to jest coś co niestety krzyżuje nam plany, ale no właśnie pracujemy nad czymś innym, co będzie wartościowym main eventem tej gali w grudniu. To rok do roku zawsze były duże wydarzenia i myślę, że niezależnie kto finalnie się tam pojawi to dotrzymamy tej tradycji. Będą duże walki, duże nazwiska i myślę, że coś, czego kibice nie do końca się spodziewają.”

Okazuje się jednak, że ostateczne decyzje co do rozpiski wydarzenia oraz konkretnych zestawień nie zostały jeszcze podjęte. Oto co powiedział Rysiewski na ten temat:

„Ponad trzy miesiące do tego wydarzenia, więc myślę, że realnie na dwa miesiące przed galą chcemy mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, przynajmniej jeśli chodzi o najważniejsze walki. Jeszcze mamy chwilę czasu, żeby zdecydować, wybrać co jest najciekawsze dla kibiców i najlepsze biznesowo dla KSW.”

Patrząc na ostatnie wpisy i zachowanie zawodników w sieci niewykluczone, że tą „niespodzianką” i czymś co ma zaskoczyć fanów ma być pojedynek Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments