KSW

Dricus du Plessis: „Liczę na rozwiązanie kontraktu z KSW. Mam oferty z PFL, Rizin i UFC”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Dricus du Plessis w rozmowie z dziennikarzami MMA Junkie wyjawił, że zgłosiły się po niego trzy mocne organizacje. Reprezentant RPA narzeka, że KSW nie chce mu ułatwić zadania i nie zgadza się na wcześniejsze zwolnienie z wszystkich obowiązków kontraktowych.

„Będąc w pełni szczerym jestem trochę smutny, że moja relacja z KSW znalazła się w takim punkcie. Zawsze doskonale się nam współpracowało i wydawało mi się, że zarówno oni dla mnie jak i ja dla nich robimy wszystko co co najlepsze. Jak byłem w USA w lutym to otrzymałem oferty kontraktowe z PFL i Rizin, a także na moim stole wylądowała umowa na 4 walki z UFC. Niestety w przeciwieństwie do Zawady czy innych zawodników ja nie dostałem zgody na to by wcześniej rozwiązać kontrakt. Właściciele powiedzieli mi, że zostało jeszcze wiele czasu do terminu, w którym kontrakt wygaśnie.”

Wiadomo, że „Stillknocks” ma na pieńku z Maciejem Kawulskim, współwłaścicielem KSW który w jednym z wywiadów powiedział, że Afrykaner nie sprzedaje biletów i PPV. Dricus na to odparł, że skoro w 16 stoczonych do tej pory walkach otrzymał, aż 13 bonusów finansowych to nie on nie wykonuje swej pracy odpowiednio tylko osoby odpowiedzialne za marketing w KSW nie potrafią dobrze „sprzedać” jego osoby.