yoshihiro akiyama nieky holzken specjalne zasady one 165

Doświadczony Yoshihiro Akiyama kontra legendarny Nieky Holzken – na specjalnych zasadach na gali ONE 165

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2024

Doświadczony weteran Yoshihiro Akiyama zmierzy się z legendarnym Niekym Holzkenem na gali ONE 165 w Tokio. Starcie zakontraktowano na specjalnych zasadach.

Organizacja ONE Championship zaskoczyła swoich fanów informacją o zestawieniu superfightu na galę ONE 165 w Tokio. Dość niespodziewanie ogłoszono bowiem walkę Yoshihiro Akiyama vs. Nieky Holzken, która odbędzie się na specjalnych zasadach.

Część z naszych czytelników może pamiętać artykuł, w którym Don Diego przedstawił warunki na pojedynek z Michałem Pasternakiem. Okazuje się, że przedstawiciele ONE mieli niemal identyczny pomysł na pojedynek Akiyamy z Holzkenem.

Pierwsza runda walki będzie toczyła się na zasadach bokserskich, druga na zasadach muay thai, a trzecia na zasadach MMA. Taki układ oczywiście faworyzuje tutaj świetnego holenderskiego strikera, który jest byłym mistrzem organizacji GLORY.

Japończyk będzie miał początkowo pod górę jednak jeśli uda mu się przetrwać to ostatniej rundy to przebieg starcia może diametralnie ulec zmianie.

Do walki Akiyama – Holzken dojdzie 28 stycznia na gali ONE 165 w Ariake Arena w Tokio.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments