Mateusz Kubiszyn odpowiada trenerowi oknińskiemu

Mateusz Kubiszyn odpowiada 'wielkiemu trenerowi’ Oknińskiemu – „Nie zarobisz pazerny lisie”

Bartosz Sobczak
7
Opublikowano: 06 stycznia 2024

W ostatnim czasie wiele mówiło się o walce Mateusz Kubiszyn – Michał Pasternak. Teraz Don Diego postanowił odpowiedzieć trenerowi Oknińskiemu. Kubiszyn postawił ultimatum.

W ostatnich tygodniach w kuluarach wiele mówiło się o negocjacjach na pojedynek Mateusza Kubiszyna z Michałem Pasternakiem. Wiadome było, że w grę może wejść kickboxing lub specjalne, mieszane zasady.

Teraz okazuje się, że pod uwagę brane są, aż trzy różne dyscypliny. Wedle wpisu Don Diego kontrakt opiewał na trzy rundy, z których pierwsza miałaby się odbyć w boksie, druga w K-1 natomiast trzecia w MMA.

Mirosław Okniński zamieścił wpis, w którym wyzwał Kubiszyna od „cieciów” i zasugerował, że mistrz organizacji GROMDA ma zatańczyć tak jak zagrają lub wypadnie z obiegu jak chodzi o walkę z „Wampirem”.

Don Diego zamieścił bardzo szeroką wypowiedź w tym temacie, gdzie odgryzł się 'wielkiemu trenerowi’.

– Dostaliście gotową propozycję na ciekawych warunkach. Obsrałeś zbroję i w swoim stylu wyzywasz od tchórzy żeby odwrócić kota ogonem. Brałem walkę w MMA choćby z Damianem Janikowskim, który jest kozakiem w parterze i walka okazała się nudną dla kibiców.

– Z K1 mam mniej wspólnego niż Wampir bo trenowałem Kickboxing Full Contact, więc to nie jest moja formuła walki. Kibice mogą nie rozróżniać tego ale Ty jako „wielki trener” powinieneś się na tym znać.
Nie zamierzam się z Tobą licytować ani tym bardziej przekrzykiwać czy dawać się wciągać w jakieś mizerne prowokacje. Po prostu nie przejmuję się opinią moralnego dna społecznego.

Następnie Don Diego zaprezentował formuły walki z podziałem na rundy i postawił ekipie z Wilanowa ultimatum oraz termin, do którego chce uzyskać odpowiedź.

– Jeśli nie weźmiecie tej walki w takiej formie: 1 runda – BOKS, 2 runda – K1, 3 runda – MMA to nie zarobisz pazerny lisie. Dostałeś również deadline co do decyzji (12 stycznia) więc określ się i po temacie. Szkoda będzie tylko kibiców, którzy nie zobaczą kozackiego show i walki dwóch mocnych sportowców, którzy szanują to co robią i swoich przeciwników. To mój ostatni komentarz w tym temacie. Czekam do 12.01.2024 r. Nie pozdrawiam.

Kto wygrałby walkę Kubiszyn vs. Pasternak?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
67
9
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
4 miesięcy temu

Były ekspert TVP u rachonia ten polglowek

Leon z poczty
4 miesięcy temu

Skoro ma takiiego trenera wampir to co on more cp…nek

Nik
4 miesięcy temu

Diego już się p…doli w głowie. Cwaniak

Marcin
4 miesięcy temu

Kubi się wypracował sobie doskonałymi walkami i postawą swoją pozycję więc ma prawo i w pełni popieram że stawia warunki w jakich będzie miał odbyć się walka i bardzo mi kibicuje zresztą mam nadzieję że dojdzie do tej walki w obydwóch zawodników będzie można naprawdę podziwiać w dobrym stylu

dupa
Reply to  Marcin
4 miesięcy temu

po jakiemu k…wa piszesz tumanie?

Rysiu
4 miesięcy temu

Włodarze sa po to by dawać walki i ustalać reguły a nie zawodnicy. Konopski kiedyś nazwał Włodarzy Fame MMa frajerami i takie zachowanie ze to zawodnicy decydują to tylko potwierdza.

Pawel
4 miesięcy temu

Mateusz Kubisz to prawdziwy mistrz .Jest wszechstronnym zawodnikiem z doskonalym taemingiem.Przy tym skromny i empatyczny.Wspanialy czlowiek.Pozdrawiam serdecznie