KSW 82 Donovan Desmae Raul Tutarauli

Donovan Desmae powalczy o awans w rankingu na KSW 82!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Donovan Desmae spróbuje przedłużyć dobrą passę i zanotować awans w rankingu na gali KSW 82! Vegas zmierzy się w Warszawie z Raulem Tutaraulim. Wydarzenie odbędzie się 13 maja w ATM Studio.

Donovan Desmae (16-8, 7 KO, 5 Sub) Notowany na czwartym miejscu rankingu kategorii lekkiej zmierzy się z numerem ósmym podczas gali KSW 82. 13 maja w Studiu ATM rywalem Belga będzie gruziński specjalista od nokautów Raul Tutarauli (31-7, 21 KO, 3 Sub). Donovan Desmae ma za sobą trzy pojedynki w KSW i trzy wyróżnienia za efektowne występy w klatce. „Vegas” w ostatniej konfrontacji wygrał przez poddanie z byłym mistrzem, Arturem Sowińskim i zdobył bonus za najlepszą walkę wieczoru.

Wcześniej w nietypowy sposób odklepał Łukasza Rajewskiego i został nagrodzony za najlepsze poddanie gali KSW 66. Debiutując w okrągłej klatce, po bardzo widowiskowej walce nagrodzonej bonusem za najlepsze starcie wieczoru, 31-latek został pokonany przez Romana Szymańskiego.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Raula Tutarauliego

Raul Tutarauli ma dopiero trzydzieści lat, ale zebrał już pokaźne doświadczenie w klatkach. Stoczył do tej pory 38 pojedynków, z których 31 wygrał. Gruzin jest prawdziwym specjalistą od nokautowania rywali – aż 21 razy w taki właśnie sposób kończył swoje konfrontacje. Raul zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 78, ale musiał uznać w niej wyższość Romana Szymańskiego.

Przegrana ta przerwała Gruzinowi świetną serię pięciu zwycięstw z rzędu. Przed wejściem do KSW Raul bił się dla takich organizacji jak M-1, ACA czy Georgian Fighting Championship, w której zdobył tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Na gali KSW 82 Tutarauli będzie musiał odnieść zwycięstwo jeśli marzy jeszcze o walkach o najwyższe cele w federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments