Donald Cowboy Cerrone

Donald Cowboy Cerrone zdradził plany na karierę po odejściu z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

Donald Cerrone to wielce zasłużony zawodnik, który przez wiele lat toczył emocjonujące pojedynki w octagonie organizacji UFC. Kiedy Cowboy ogłosił przejście na emeryturę wielu podejrzewało, że jest to wyłącznie chwilowa sytuacja.

Cerrone wciąż trenuje, a w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia z treningów, a także opowiada o tym jak zmieniło się jego życie po odejściu z UFC. Przez jakiś czas wydawało się, że istnieją szansę na to, że Donald wejdzie ponownie do klatki lub ringu w najbliższym czasie.

Cowboy pojawiał się na galach BKFC, a także na innych eventach i mówił o tym, że chętnie spróbowałby swoich sił w walce bokserskiej. Nie mówił zbyt wiele o ewentualnym powrocie do UFC natomiast ci którzy bacznie śledzili social media strikera wiedzą, że rozpoczął on kurację anabolikami, więc nie byłoby szans na przejście badań antydopingowych.

Damon Martin, zagraniczny dziennikarz postanowił zweryfikować plany Cowboya na najbliższy czas. Okazuje się, że zawodnik zamierza się skupić na karierze aktorskiej oraz na startach w wyścigach samochodowych. Cerrone nie ma w tej chwili planów na powrót do zawodowych walk.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments