UFC

Darmowe walki od UFC: Makhachev vs. Oliveira i Volkanovski vs. Holloway 3 [VIDEO]

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja UFC udostępniła dwie darmowe walki, które mają na celu promocję nadchodzącej gali UFC 284 w australijskim Perth. W walce wieczoru tego wydarzenia dojdzie do super fightu między Islamem Makhachevem oraz Alexandrem Volkanovskim. Nie może zatem dziwić fakt, że UFC przypomina nam wcześniejsze występy obu fighterów.

Islam Makhachev 22 października 2022 roku zmierzył się Charlesem Oliveirą na gali UFC 280. Dagestańczyk stanął wtedy przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej co oczywiście mu się powiodło.

Alexander Volkanovski zakończył trylogię z Maxem Hollowayem w lipcu 2022 roku. „The Great” dopisał do rekordu trzecią wygraną nad Hawajczykiem i ostatecznie zamknął wszelkie dyskusje na temat tego kto jest najlepszym zawodnikiem kategorii piórkowej.

11 lutego 2023 roku na UFC 284 dojdzie do pojedynku między Islamem Makhachevem, a Alexandrem Volkanovskim. Mistrz kategorii piórkowej przejdzie do wyższej dywizji po to, aby spróbować swych sił z nowym championem kategorii do 70 kilogramów.

Komentowanie niedostępne