Rutkowski o walce Ziółkowski Parnasse

Daniel Rutkowski typuje wynik walki Ziółkowski vs. Parnasse [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2023

Daniel Rutkowski spotkał się z dziennikarzami podczas dnia medialnego przed galą XTB KSW Colosseum 2. W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć tematu sytuacji w kategorii piórkowej oraz pojedynki Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse o pas kategorii lekkiej. Komu kibicuje „Rutek” i czy czeka na starcie Ziółkowski vs. Parnasse?

Dziś w Warszawie na Stadionie Narodowym odbyło się specjalne spotkanie uczestników gali XTB KSW Colosseum 2 z dziennikarzami. W trakcie dnia medialnego wszyscy zawodnicy chętnie odpowiadali na pytania reporterów.

Daniel Rutkowski został zapytany o to czy uważa, że Salahdine Parnasse wywalczy pas kategorii lekkiej, a także o to jak typuje starcie Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse. Zapaśnik, który niedawno przedłużył kontrakt z federacją KSW oczywiście skomentował sprawę. Daniel Rutkowski podpisał nowy kontrakt z KSW!

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Daniel Rutkowski typuje walkę Ziółkowski vs. Parnasse

Co na temat pojedynku Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse powiedział Daniel Rutkowski? Okazuje się, że doskonały zapaśnik z Radomia zaciera ręce na ten bój.

„Salahdine ma szanse, oczywiście ma takie same szanse jak Marian Ziółkowski. Najbardziej czekam na tę walkę z całej gali KSW Colosseum 2. Chciałbym i będę miał na pewno moment by ją obejrzeć bo walczę dość wcześnie w karcie walk. Jestem za Marianem, jest mądrym gościem, mądrze walczącym i wykonującym gameplan nakreślony przez cały team. Nigdy nie pajacuje, ale wiesz to są szachy 51 do 49 dla Mariana.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments