Rutkowski nowy kontrakt

Daniel Rutkowski podpisał nowy kontrakt z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Daniel Rutkowski podpisał nowy kontrakt z KSW! Popularny „Rutek” związał się z federacją nową umową obowiązującą na wiele walk. Jest to bez wątpienia świetna informacja dla wszystkich fanów doskonałego zapaśnika.

Daniel Rutkowski (15-3, 1NC) to były mistrz organizacji Babilon MMA oraz FEN, który w federacji KSW walczy od października 2021 roku. W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o tym, że „Rutek” rozgoryczony decyzją KSW odnośnie pominięcia go przy zestawieniu o tymczasowy pas mistrzowski przeniesie się za oceanem. Zawodnik z Radomia przyznał bowiem, że ma na stole pięć ofert, w tym propozycję kontraktową z UFC. Daniel Rutkowski odejdzie z KSW? „Mam pięć ofert z całego świata. Są rozmowy z UFC”

Zawodnik, który w KSW przegrał wyłącznie z mistrzem Salahdinem Parnasse najwyraźniej postanowił jednak pozostać w topowej europejskiej organizacji MMA. 34-letni fighter zapewne otrzymał ofertę nie do odrzucenia, która może wiązać się na przykład z występem na gali KSW Colosseum 2 lub zapewnieniem o uzyskaniu title-shota.

Update: Federacja KSW potwierdziła rywala oraz termin kolejnej walki Rutkowskiego. Daniel Rutkowski vs. Adam Soldaev na KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Plakat:

Zostaw ocenę
0
0