Dana White skomentował kontrowersje wokół TUF i McGregora! „Kogo to, k*wa, obchodzi?”

S
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Dana White zabrał głos w sprawie ostatnich oskarżeń wobec Conora McGreogra. Irlandczyk miał zadecydować o usunięciu z The Ultimate Fighter kilku nazwisk.

Temat ten ujrzał światło dzienne przed kilkunastoma dniami. Jeden z branżowych portali opublikował listę uczestników najnowszego, 31. sezonu TUF-a, co skomentował znany menedżer Daniel Rubenstein. Napisał on, iż Conor McGregor miał usunąć z programu trzech jego podopiecznych: Kena Crossa, Mitcha Ramireza oraz Brandona Jenkinsa. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ – Przywilej Conora McGregora?! Pierwsze kontrowersje wokół TUF 31!

Oliwy do ognia dolał też Gilbert Burns. Brazylijczyk stwierdził, że Irlandczyk miał też samemu wybrać jednego z uczestników względem jego klubowego kolegi, Loika Radzhabova. W sprawie podczas konferencji prasowej po UFC Vegas 70 głos zabrał też Dana White. Prezydent największej organizacji MMA na świecie uważa, że wszystko jest nazbyt rozdmuchane, ale przyznał, że niektóre z próśb „Notoriousa” faktycznie zostały spełnione.

„Nie mam pojęcia. Kogo to, k**wa, obchodzi? Chcesz, by ci goście zaangażowali się w trenera i by trener się poświęcił, zwłaszcza, jak mieszkasz w Irlandii, rozumiesz? Tak, Conor dostanie kilka rzeczy, o które prosi.”

„Nikt nie stracił swojej szansy. Jeśli ktoś miał, a nie wziął udziału w programie, to coś z nimi zrobimy. To nie tak, że teraz się z nimi żegnamy i życzymy powodzenia. Coś wymyślimy, zadbamy o tych zawodników.”

Najprostszym wyjściem z tej sytuacji byłoby oczywiście dać im szansę w nowym sezonie programu Dana White’s Contender Series, bądź walkę w karcie wstępnej którejś z gal. Prezydent UFC nie zdradził jednak, jakie dokładnie podejmie kroki.

Emisja najnowszego sezonu The Ultimate Fightera w telewizji ruszy 30 maja. Drugim trenerem będzie Michael Chandler, który później ma spotkać się z „Notoriousem” w oktagonie. Nie ma jeszcze podanej daty, ale będzie to najprawdopodobniej miało miejsce w 3. kwartale 2023 roku.

Zostaw ocenę
0
0