dana white zareagował na wieści na temat mateusza gamrota

Dana White reaguje na wieści na temat Mateusza Gamrota: „Zaanonsował to? Jak to ogłosił?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Wczoraj Mateusz Gamrot zapowiedział rolę rezerwowego w walce mistrzowskiej na UFC 294. Dana White został zapytany o te słowa Polaka. Dyrektor zarządzający organizacją UFC był mocno zaskoczony pytaniem dziennikarza.

Na konferencji prasowej po gali UFC Vegas 80 dziennikarze zadawali pytania Danie White’owi. W pewnym momencie John Morgan dziennikarz portalu MMAJunkie powiedział, że Mateusz Gamrot ogłosił, że jest oficjalnym zastępcą w walce Makhachev vs. Oliveira. Dedykowany artykuł dotyczący ogłoszenia Polaka znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot oficjalnym zastępcą na UFC 294: Makhachev vs. Oliveira. Gamer leci do Abu Dhabi!

Dana White był zaskoczony słowami dziennikarza i zadał pytanie:

„Zaanonsował to? W jaki sposób to ogłosił?”

Dziennikarz opowiedział szefowi UFC, że „Gamer” powiedział to w trakcie wywiadu, a amerykańscy dziennikarze przetłumaczyli wypowiedź Polaka. White skwitował to słowami:

„Tak, jasne.”

Dziennikarze nie dosłyszeli tych słów White’a, który z uśmiechem ponownie potwierdził, że Mateusz Gamrot jest oficjalnym rezerwowym do walki wieczoru gali UFC 294.

Wszystkie gale organizacji UFC możecie oglądać na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
7
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments