Dana White na temat konkurencji kupno bellatora za 500 milionów

Dana White na temat konkurencji: „W biznesie są dobre i złe decyzje. Kupno Bellatora za 500 milionów dolarów…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 września 2023

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o tym, że Bellator zostanie sprzedany. Głównym faworytem do zakupu organizacji jest PFL, czyli organizacja która buduje swą pozycję na rynku. Teraz na te wiadomości zareagował Dana White, prezes UFC.

W zasadzie od początku 2023 roku pojawiały się raporty mówiące o tym, że organizacja Bellator została wystawiona na sprzedaż. Spółka zarządzająca Bellatorem nie ma zbytnio pomysłu na wykonanie kolejnego kroku w przód i najwyraźniej uznano, że lepiej będzie się pozbyć produktu za który w głównej mierze odpowiada prezes Scott Coker.

W ostatnim czasie po raz kolejny pojawiły się informacje o tym, że to PFL ma dokonać zakupu organizacji Bellator. Po raz pierwszy pojawiła się także kwota transakcji, która ma wynieść 500 milionów dolarów. Niewykluczone, że pomoże w tym wejście do gry nowego inwestora z Arabii Saudyjskiej, więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. PFL ma nowego inwestora z Arabii Saudyjskiej. Petrodolary mają przyciągnąć kolejne gwiazdy!

Do całej sprawy podczas jednej z rozmów odniósł się Dana White, prezes organizacji UFC uznawanej za najlepszą ligę MMA na świecie. Oto co White powiedział na temat konkurencji:

„Kto na tej pierd*lonej planecie chciałby kupić Bellatora? Słuchajcie rozmawialiśmy o biznesie, o wykonywaniu dobrych ruchów, o właściwych decyzjach, ale także i o tych złych – Bellator byłby ku*wa jedną z najgorszych możliwych decyzji. Nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby kupić tę organizację, ale przyglądam się temu co z tego wyjdzie i jestem podekscytowany. Kupno Bellatora za 500 milionów dolarów nim inni złożą oferty? To ma brzmieć jak złoty strzał? Dajcie ku*wa spokój, to jest głupie!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments