dan hooker zgłosił akces do roli rezerwowego w mcgregor chandler

Dan Hooker zgłasza akces do roli rezerwowego w walce McGregor vs. Chandler!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Dan Hooker wyraził chęć podjęcia roli oficjalnego zastępcy w pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Doświadczony striker jest gotów na walkę z każdym z wymienionych.

Dan Hooker przechodzi aktualnie rehabilitację po drugiej operacji złamanej ręki. Zawodnik teamu City Kickboxing będzie musiał odpoczywać jeszcze przez jakiś czas jednak termin powrotu do octagonu 29 czerwca wyraźnie mu odpowiada.

To właśnie wtedy według zagranicznych portali ma dojść do pojedynku Conor McGregor vs. Michael Chandler. Hooker zgłosił swój akces do roli rezerwowego w tej walce.

Dan zaznaczył, że jest mu obojętne z kim przyjdzie mu się zmierzyć. „Hangman” walczył już z Chandlerem i chętnie przyjąłby rewanż. Hooker zdaje sobie również sprawę z tego, że walka z McGregorem to wymarzony pojedynek pod względem finansowym.

– Czasami trzeba zaryzykować. Ja chciałbym podjąć takie ryzyko będąc zawodnikiem rezerwowym w tej walce. Ostatecznie nie obchodzi mnie to, z kim będę się bił. Może być każdy, kto jest dostępny. Jednak 29 lipca moją idealną walką byłoby starcie z jednym z nich. Albo rewanż z Chandlerem, to jest walka za którą mógłbym oddać życie, albo starcie z McGregorem. W tym wypadku wiadomo czemu każdy chce tej walki.

Hooker ma aktualnie na koncie serię dwóch zwycięstw z rzędu. Dan znokautował Claudio Puellesa i pokonał na punkty Jalina Turnera. Zawodnik jest notowany na dziesiątej lokacie w rankingu kategorii lekkiej.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments