conor mcgregor ogłosił datę powrotu i nazwisko rywala

Conor McGregor ogłosił datę powrotu do octagonu i nazwisko rywala!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 stycznia 2024

Conor McGregor zrobił tak jak obiecał. Irlandczyk zapowiadał, że w nowym roku ogłosił datę powrotu i nazwisko rywala. Wiemy kiedy były podwójny mistrz wejdzie ponownie do octagonu UFC.

Conor McGregor zgodnie z zapowiedzią ogłosił datę powrotu oraz nazwisko swojego kolejnego przeciwnika. Zgodnie z przewidywaniami dziennikarzy Irlandczyk przekazał, że zmierzy się w octagonie z Michaelem Chandlerem.

Do pojedynku McGregor vs. Chandler dojdzie 29 czerwca podczas International Fight Week w Las Vegas. Zaskakująco Irlandczyk zapowiedział, że pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej. To można jednak wziąć za drobny żart i lekki prztyczek w nos Amerykanina.

Z drugiej strony amerykańscy dziennikarze skontaktowali się już z „Ironem”, który potwierdził datę i przekazał, że limit wagowy jest mu obojętny i zawalczy z McGregorem w każdej wybranej przez Irlandczyka dywizji.

Oto dokładne słowa Conora McGregora na temat powrotu:

– Panie i Panowie, Szczęśliwego Nowego Roku. Chciałbym ogłosić wam datę mojego powrotu. Notorious, Conor McGregor największy comeback w historii będzie miał miejsce 29 czerwca w Las Vegas na Międzynarodowym Tygodniu Walk. Moim przeciwnikiem będzie Michael Chandler. Waga panie Chandler, 185 funtów.

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments