damian janikowski przeprosiłem mariana ziółkowskiego i trenera mój błąd

Damian Janikowski: „Przeprosiłem Mariana Ziółkowskiego i trenera. Mój błąd”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

Damian Janikowski na łamach facebooka odniósł się do swej ostatniej wypowiedzi. Janikowski przyznał, że popełnił błąd i przeprosił Mariana Ziółkowskiego i trenera.

Damian Janikowski przyznał, że popełnił błąd wypowiadając się na temat tego, że Marian Ziółkowski został rzekomo znokautowany podczas sparingu przed galą na Stadionie Narodowym.

Janikowski odniósł się obszernie do niefortunnej wypowiedzi. Damian Janikowski sprostował swoje słowa w jednym z komentarzy na facebooku.

– Marian nie został znokautowany przed galą na Narodowym. To były całkiem inne przygotowania, bo rozchodziło się o zdrowie i bezpieczeństwo, że nie zakłada kasku na sparingi. I rzeczywiście palnąłem słowo nokaut, a go nie było, tylko mocny strzał i zamroczenie. Co do przygotowań do walki na Narodowym Marian dostał mega obciążenie i solidne przygotowania do walki z Parnasse. Rzeczywiście noga została uszkodzona, co bardzo boleśnie i mocno wyszło na rozgrzewce w dniu walki. Ps. Tak, to prawda, nie wynosi się z sali info. Przeprosiłem Mariana, trenera, mój błąd.

Marian Ziółkowski powróci do klatki KSW już dziś, w sobotę 6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu. Rywalem Ziółkowskiego będzie Wilson Varela. Pojedynek „Golden Boya” z „Prototype” obstawisz tutaj.

TYPYKURSYBUKMACHER
Marian Ziółkowski1.44FORTUNA
Wilson Varela2.79FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments