Damian Janikowski przed walką z Kęsikiem

Damian Janikowski przed KSW 84: „Bardzo mocna walka. Czarek będzie się chciał odbudować po przegranych.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 czerwca 2023

Damian Janikowski udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu na niecały miesiąc przed galą KSW 84. Janikowski w Gdyni powróci do okrągłej klatki federacji KSW po przerwie na pojedynek z Don Diego na gali High League. Co przed KSW 84 powiedział „Damiano”?

Damian Janikowski na gali KSW 84 w Gdyni zmierzy się z Cezarym Kęsikiem. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Damian Janikowski vs. Cezariusz Kęsik – bitka w kategorii średniej na KSW 84!

Damiano udzielił wywiadu Jarkowi Świątkowi. Co do powiedzenia przed potyczką z Kęsikiem miał reprezentant warszawskiej Skry?

„No fajnie, że jestem już w rankingu (śmiech). No wiesz bardzo mocna walka, tym bardziej że Czarek będzie chciał się odbudować po przegranych pojedynkach. Z Romanowskim miał szybką walkę przegraną, dostał nokaut. Z Pawlakiem przegrał po decyzji jak większość zawodników bo Paweł jest bardzo niewygodny.”

Nim przejdziemy do pełnego wywiadu z Damianem Janikowskim przedstawiamy kursy bukmacherskie na pojedynek Janikowski vs. Kęsik.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs Kęsik

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Damian Janikowski przed KSW 84:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments