Blaydes vs Almeida UFC Sao Paolo

Curtis Blaydes vs. Jailton Almeida walką wieczoru listopadowej gali UFC w Sao Paulo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Matchmakerzy organizacja UFC pracują nad niezwykle interesującym zestawieniem w kategorii ciężkiej. Curtis Blaydes i Jailton Almeida mają stanąć do boju na listopadowej gali UFC w Sao Paulo. Pojedynek Amerykanina z Brazylijczykiem ma być main eventem wydarzenia.

Dwie osoby ze środowiska zawodników potwierdziły informacje dziennikarzom portalu MMAJunkie. Curtis Blaydes (17-4) będzie starał się powrócić na zwycięskie tory po przegranej z Sergeiem Pavlovichem. Amerykanin ma już na koncie dwanaście wygranych w octagonie UFC, a ponieważ mówimy tu o kategorii ciężkiej nie wolno go przekreślać mimo tego, że za każdym razem gdy tylko zbliży się do czołówki rankingu notuje porażkę i musi się mozolnie odbudowywać.

Jailton Almeida (19-2) to grappler, który robi wielką furorę w najlepszej lidze MMA na świecie. „Malhadinho” może się pochwalić serią czternastu kolejnych zwycięstw przed czasem. 31-letni Brazylijczyk imponuje opanowaniem i wyrachowaniem, a swe pojedynki wygrywa w pięknym stylu dominując oponentów.

Pojedynek Blaydesa z Almeidą ma być main eventem gali UFC w Sao Paulo, która planowana jest na 4 listopada. Wedle wstępnych informacji ma to być event z cyklu Fight Night, a nie gala PPV.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments