Cris Lencioni wybudził się i reaguje

Cris Lencioni, zawodnik Bellatora wybudził się ze śpiączki po zatrzymaniu akcji serca na treningu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Cris Lencioni dostał ataku serca 8 czerwca, klubowi koledzy natychmiast wezwali karetkę obawiając się o zdrowie przyjaciela. Medycy zjawili się zaledwie 5-6 minut po całym zajściu, użyli defibrylatora dwukrotnie i zabrali zawodnika do szpitala.

Niestety rezonans magnetyczny wykazał uszkodzenie mózgu spowodowane zatrzymaniem pracy serca. Początkowo zawodnik reagował jedynie minimalnie np. mrugając. Teraz Marca Lencioni, żona zawodnika ujawniła, że Cris jest już w stanie samodzielnie napić się wody, próbuje także wstawać z łóżka i poruszać się o własnych siłach.

Z zawodnikiem wciąż jest utrudniony kontakt i nie wszystko do niego dociera. Cris Lencioni będzie potrzebował wielu miesięcy, a może nawet lat by odzyskać część ze sprawności którą miał przed atakiem serca. Na szczęście rokowania lekarzy są optymistyczne, a neurolog nadzorująca stan zdrowia Crisa powiedziała jego żonie, że jeśli ktoś jest w stanie z tego wyjść to właśnie tą osobą jest Lencioni.

Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Poniżej znajdziecie nagranie video opublikowane przez ekipę MMAFighting.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments