Conor Max Holloway Chael o wygranej du plessisa

Conor McGregor, Max Holloway i Chael Sonnen o wygranej Dricusa du Plessisa: „WOW! Prawdziwe lanie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lipca 2023

Conor McGregor, Max Holloway oraz Chael Sonnen zareagowali na wygraną Dricusa du Plessisa na gali UFC 290 w Las Vegas. Zawodnicy, którzy mają wielkie grono fanów na całym świecie wypowiedzieli się z szacunkiem na temat Afrykanera.

Dricus du Plessis na gali UFC 290 znokautował Roberta Whittakera. Zawodnik z RPA od początku starcia postawił mocne warunki byłemu mistrzowi i ostatecznie znokautował rywala w drugiej rundzie. Du Plessis wskoczył na obramowanie octagonu i celebrował wygraną, a następnie zeskoczył niżej by przybić piątkę z Donaldem Trumpem i Daną Whitem.

Później w octagonie pojawił się Israel Adesanya, który stanął twarzą w twarz z du Plessisem. Dricus dzięki wygranej nad Whittakerem wywalczył prawo do walki z mistrzem kategorii średniej. Face-off był bardzo intensywny i w jego trakcie padło sporo niecenzuralnych słów.

Na wygraną Dricusa zareagowali w sieci najwięksi ze świata MMA, czyli tak rozpoznawalni zawodnicy jak Conor McGregor, Max Holloway oraz Chael Sonnen.

Najwięcej na temat wygranej du Plessisa napisał Irlandczyk:

„WOW! To było prawdziwe lanie! Wielkie gratulacje dla całej społeczności MMA z Południowej Afryki oraz dla wszystkich ludzi w RPA. Cóż za niesamowite zwycięstwo dla nich, to ma znaczenie dla całego narodu. Walka o pas jest następna! Jazda RPA!”

W ciekawy sposób wygraną du Plessisa ocenił Max Holloway:

„Zgaduję, że du Plessis dotleniony w 100% jest prawdziwym graczem.”

Chael Sonnen, który jest wielkim fanem talentu Dricusa i wielokrotnie wspominał, że nie tylko zasłużył na walkę o pas, lecz również nikt nie powinien lekceważyć jego umiejętności skomentował wygraną Afrykanera krótko:

„Mówiłem wam.”

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments