Clout MMA. Tomasz Sarara pokonuje Jaya Silvę! Posłał rywala na deski

S
0
Opublikowano: 06 sierpnia 2023

W jednej z najważniejszych walk pierwszej gali Clout MMA wystąpiło dwóch byłych fighterów KSW. Na zasadach K-1 zmierzyli się Tomasz Sarara oraz Jay Silva.

-> Oglądaj CLOUT MMA na żywo

Krakowski kick-bokser zakończył tymczasowo swoją przygodę z MMA po dwóch porażkach. Sarara przegrywał przed czasem po fenomenalnym boju z Arkadiuszem Wrzoskiem, a później uległ Errolowi Zimmermanowi. Tomasz był wielce rozżalony zwłaszcza po ostatnim z tych starć, ale rozstał się z KSW w dobrych warunkach. Tym razem czeka go kolejne duże wyzwanie, choć Sarara był stawiany w roli ogromnego faworyta.

Jay Silva również ma przeszłość w największej polskiej federacji MMA. Amerykańsko-brazylijski zawodnik dwukrotnie musiał uznać wyższość Michała Materli, a w 2017 roku zmierzył się też z Mariuszem Pudzianowskim. Wszystkie te walki „Da Spyda Killa” przegrywał przez decyzje. Silva wiele pojedynków zwyciężał przez uderzenia, ale ostatnie starcie stoczył dopiero w 2019 roku.

Clout MMA: Sarara vs Silva – Relacja

RUNDA 1

Sarara z łatwością zamknął rywala na siatce, ruszył w końcu z wysokimi kopnięciami na głowę rywala. Silva atakuje middle kickiem, posłał też długiego lewego. Tomek wywiera presję, dobrze kopie po nodze “Da Sypda Killa”. Dobry atak Sarary, trafił prawym po kiwce. Silva szuka wciąż kopnięć na korpus i posłał mocny lewy sierp. Sarara ucieka i trafia prawym high kickiem. Mocne dwa middle w wykonaniu Polaka, które musiał odczuć Jay.

RUNDA 2

Rozpoczął Sarara agresywnie, poszły kopnięcia i na nogę, i na głowę i na tułów! Poszukał kontry pięściami oponent, ale oberwał w krocze. Tomek narzuca szybkie tempo, mocno atakuje Silvę, który wyprowadza niezłe lewe, ale inkasuje po tym potężne low kicki! Odpowiada Jay kopnięciami na tułów, ale Sarara wyprowadza celne i lewy high kick i backfist po obrocie. Skraca dystans Krakus, który szuka mocnej bitki. Wyskoczył z latającym kolanem Jay Silva, ale śmiechem zbył to Polak.

RUNDA 3

Silva od razu atakuje serią sierpów, Sarara z łatwością unika pierwszych ciosów, ale kolejne już lądują na gardzie. Była kolejna próba latającego kolana, Tomek bronił się podnosząc nogę, ale po raz kolejny trafił przeciwnika w krocze. Sarara zaprasza przeciwnika do skrócenia dystansu, sam atakuje mocnym low kickiem. Kolejne szybkie ciosy, trafił lewym Polak, a zaraz Jay Silva ląduje na deskach! Końcówka walki, Sarara będzie jeszcze szukał skończenia. Mocne kopnięcie na nogę, prawy na szczękę, ale “Da Spyda Killa” uchronił się przed skończeniem.

Oficjalny wynik: Tomasz Sarara wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments