Clout MMA PPV – Gdzie oglądać? Transmisja

S
3
Opublikowano: 05 sierpnia 2023

Gala Clout MMA PPV to gwarancja niesamowitych wrażeń. Wystąpią zawodnicy znani z najlepszych organizacji MMA, jak i innych dyscyplin. Na fanów czekają takie emocjonujące walki, jak Labryga vs Załęcki, Bartman vs Hajto, czy Najman vs Fonfara. Gdzie oglądać Clout MMA na żywo? Kiedy i o której? Szczegóły transmisji PPV.

Kibice nie mogli się doczekać pierwszej gali od Clout MMA. Świadczyć o tym może fakt, iż wyprzedano wszystkie bilety na hali COS Torwar w Warszawie, gdzie odbędzie się wydarzenie. Karta walk pełna jest znanych nazwisk, jak Marcin Najman, Tomasz Hajto, Andrzej Fonfara, czy Zbigniew Bartman. Charakterni sportowcy na pewno zostawią serce w klatce!

-> ZOBACZ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Kiedy i o której Clout MMA? Wydarzenie odbędzie się już dziś, to jest w sobotę 5 sierpnia. Transmisja na żywo rusza dokładnie o 19:00. Całą galę obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Stream za darmo dostępny będzie na kanale YouTube federacji, ale zobaczyć tam można jedynie dwie pierwsze walki. Ile kosztuje PPV na Clout MMA? Informacje poniżej.

Clout MMA PPV – gdzie oglądać na żywo?

Podczas Clout MMA 1 obejrzymy między innymi walkę Marcin Najman vs Andrzej Fonfara. Popularny „El Testosteron” przywita w klatce „Polskiego Księcia”, który jest ogromnym faworytem w oczach ekspertów. Były mistrz bokserski organizacji IBO ciężko trenował do debiutu i wystąpi przed swoją rodzinną publicznością.

W oktagonie Clout MMA zawalczą też Denis Labryga i Dawid Załęcki. O głogowskim fighterze bardzo pozytywnie wypowiadał się Daniel Omielańczuk, kolega z mat WCA. „Crazy” mimo dużej różnicy kilogramów i w wieku może jednak zaskoczyć. Ich walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Styl obu zawodników gwarantuje bardzo ekscytujące starcie!

Clout MMA: Transmisja PPV na żywo

Wydarzenie od pierwszej do ostatniej walki obejrzeć można jedynie w PPV. Cena Clout MMA nie jest wygórowana w stosunku do emocji, jakie czekają nas w sobotę 5 sierpnia. Aby móc oglądać event na żywo wystarczy zalogować się, bądź zarejestrować przez poniższy baner.

Następnie można wybrać jeden z dwóch pakietów PPV Clout MMA. Podstawowy kosztuje 34,99 zł, a dzięki niemu kibice będą mogli oglądać galę w jakości 720p przez 24 godziny od startu gali. Drugim wariantem jest wersja Full HD, która kosztuje 39,99 zł. Dzięki droższemu pakietowi kibic może obejrzeć cały event w jakości 1080p, a do tego otrzyma dostęp do studia z nietuzinkowym komentarzem.

-> Kliknij i oglądaj Clout MMA na żywo!

Karta walk Clout MMA 1:

 • Main event: Andrzej „Polish Prince” Fonfara — Marcin „El Testosteron” Najman
 • Tomasz Hajto — Zbigniew Bartman
 • Tomasz Sarara — Jay „Da Spyda Killa” Silva (walka w K-1)
 • Denis Labryga — Dawid „Crazy” Załęcki (walka w K-1)
 • Adrian Cios — Łukasz „Magical Jr” Malankowski
 • Błażej Augustyn — Dominik Pudzianowski
 • Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka — Paulina Hornik (walka w K-1)
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak — Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski
 • Nikola „Nikita” Alokin — Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Konrad Karwat — Michał „Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis
 • Piotr „Lizak” Lizakowski — Dominik Skowyra
 • Piotr Pająk — Wojciech „Rekordzista” Sobierajski (walka w K-1)
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański — Mariusz „Super Mario” Sobczak
Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
10 miesięcy temu

Wykupiony pakiet i już strona cloutmma.tv nie działa. Co to ma być??

Dawid
10 miesięcy temu

Oszuści kupione a nic nie dxala

Niezadowolony
10 miesięcy temu

Oddawać kasę