Daniel Omielańczuk Denis Labryga

Daniel Omielańczuk: „Denis Labryga jest pracowity. Na treningach powtarzam mu, że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2023

Daniel Omielańczuk udzielił wywiadu portalowi MMA.pl, zawodnik WCA Fight Team wypowiedział się w nim między innymi na temat swojego klubowego kolegi. Co na temat Denisa Labrygi powiedział Daniel i jak widzi przyszłość młodego zawodnika?

Daniel Omielańczuk spotkał się z reporterem portalu MMA.pl by omówić ostatnią freakową galę. Nie od dziś wiadomo, że zawodnik WCA Fight Team był wielokrotnie wyzywany do walki przez Denisa Załęckiego. Ten temat zostawmy dziś jednak z boku i skupmy się na fragmencie dyskusji na temat Denisa Labrygi.

Daniel Omielańczuk wypowiedział się na temat klubowego kolegi. Co na temat Labrygi powiedział Omielańczuk?

„Denis Labryga bardzo fajnie się pokazał, jest młody, bardzo pracowity. Na treningach mu powtarzam, że musi trochę zwolnić, bo on za dużo wszystkiego chce. Ja jestem tego przykładem, że za dużo chciałem, za dużo trenowałem, a teraz jestem w rozsypce, bo to z wiekiem wychodzi, więc ostrzegałem go i będę ostrzegał, żeby nie przesadzał. To wcześniej czy później wychodzi. Nie można być pazernym na trening. Jest młody, naprawdę ambitny, ma charakter, szybko będzie się uczył. Myślę, że to będzie bardzo dobry zawodnik. Ma przede wszystkim charakter, jest bardzo pracowity, więc jeżeli masz charakter i nie boisz się, to więcej osiągniesz niż Ci ludzie co mają super talent.”  

Zostaw ocenę
0
0