Clout MMA 2 PPV – Gdzie oglądać? Kiedy, o której? Transmisja, stream online

S
0
Opublikowano: 28 października 2023

W sobotni wieczór 28 października o godzinie 19:00 startuje hitowa gala Clout MMA 2. Gdzie oglądać galę? Jak kupić dostęp? Sprawdź gdzie i jak oglądać Clout MMA 2: Omielańczuk vs Bad Boy.

Tym razem czołowa federacja freak fights zawita do Orlen Areny w Płocku, gdzie kibice obejrzą aż 12 walk z udziałem celebrytów, YouTuberów, postaci telewizyjnych oraz sportowców. Clout MMA ponownie zaskoczyło wielu kibiców, ściągając w swoje szeregi m. in. byłego mistrza świata w boksie, Alberta „Dragona” Sosnowskiego, czy Daniela Omielańczuka. Nie zabraknie też takich gwiazd, jak Denis Załęcki, Marcin Najman, czy Piotr „Lizak” Lizakowski.

Clout MMA 2 to gala, której nie można przegapić. Widowiskowe pojedynki są gwarantowane, podobnie jak ciężkie nokauty i poddania. Podczas wydarzenia dojdzie do zestawień typowo sportowych, ale również freakowych. Każdy widz znajdzie coś dla siebie.

Gdzie oglądać Clout MMA 2 PPV?

To pytanie, na które odpowiedzi szuka dziś wielu kibiców, nie tylko freak-fightów. Gdzie oglądać Clout MMA 2? Czy będzie transmisja TV? Niestety, odpowiedź na drugie z pytań jest negatywna. Transmisja Clout MMA 2 dostępna będzie wyłącznie w płatnym dostępie PPV. Szczegółowe informacje gdzie i jak znaleźć dostęp znajdziecie poniżej.

Gala Clout MMA 2 to jedyna sposobność, by obejrzeć na żywo wiele hitowych starć. W karcie walk znalazły się takie zestawienia, jak Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk, Tomasz Sarara – Dawid Załęcki, Denis Labryga – Kamil Minda, czy Marcin Najman – Piotr Lizakowski. Pojedynki zapowiadają się niezwykle emocjonująco, a to wszystko zobaczyć możecie na żywo tylko dzisiejszego wieczoru.

Transmisja PPV – ile kosztuje?

Dzisiejsze wydarzenie rozpocznie się już o godz. 19:00. Studio i początek Clout MMA 2 dostępne będą za darmo w serwisie Youtube, podobnie jak dwie pierwsze walki („Skrzypas” vs „Super Mario” oraz „Fericze” vs Karwat). Następnie transmisja przeniesie się do systemu PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można na stronie https://cloutmma.tv/. Jak kupić PPV na Clout MMA 2? Ile kosztuje?

Jak kupić PPV?

Zainteresowani Clout MMA 2 PPV muszą jedynie zarejestrować się, bądź zalogować na stronie z transmisją. Znaleźć ją możecie POD TYM LINKIEM. Jest to jedyny legalny sposób, by obejrzeć galę na żywo. Oglądanie z nielegalnych źródeł jest zakazane i karalne.

Po rejestracji bądź logowaniu można wykonać opcjonalny test odtwarzacza. Następnie przejść możecie do wyboru pakietu Pay-Per-View – podstawowego za 34,99 zł lub rozszerzonego Premium za 39,99 zł. Po tym wystarczy dokonać opłaty. Dzięki temu w streamie LIVE obejrzycie takie walki, jak Omielańczuk – Załęcki, Labryga – Minda, czy Sosnowski – Gruchała.

Cena PPV Clout MMA 2

Ile kosztuje Clout MMA 2 PPV? Koszt transmisji zależy nie tylko od wybranego wariantu, lecz także od sposobu płatności. Do niektórych zostanie doliczona prowizja w wysokości kilku zł. Gdy posiadacie już dostęp możecie wygodnie rozsiąść się przed ekranem. Transmisja Clout MMA 2 na żywo rozpocznie się już o godzinie 19:00 w sobotę 28 października!

Kursy i typy bukmacherskie

Całą kartę walk obstawicie wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z kapitalnej promocji. Pierwszy zakład do 100 zł obstawią oni całkowicie bez ryzyka! To znaczy, że w przypadku wygranej zgarnąć można naprawdę dużą sumę. Przegrana oznacza zaś pełny zwrot!

Poniżej wybrane typy i kursy bukmacherskie na galę Clout MMA 2. Pełna lista dostępna na stronie bukmachera Fortuna.

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.25 – 3.21Fortuna
Tomasz Sarara – Dawid „Crazy” Załęcki1.13 – 4.42Fortuna
Denis Labryga – Kamil Minda1.40 – 2.52Fortuna
Albert „Dragon” Sosnowski – Remi Gruchała4.14 – 1.15Fortuna
Marcin Najman – Piotr Lizakowski2.37 – 1.45Fortuna

Kiedy gala? O której?

Poniżej ściągawka dotycząca szczegółów Clout MMA 2: Omielańczuk – Załęcki.

 • Kiedy? Dziś, czyli sobota 28 października.
 • O której? Początek transmisji o 19:00. Pierwsze walki rozpoczną się ok. 20:00.
 • Gdzie? Płock, Orlen Arena.
 • Ile walk? 12 pojedynków.
 • Transmisja stream online dostępna w całości wyłącznie na PPV Clout MMA.

Karta walk

Karta główna:

 • Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – walka wieczoru
 • Marcin Najman vs. Adrian Cios – bonus fight
 • Denis Labryga vs. Kamil Minda – co-main event
 • Gosia Magical vs. Nikola Alokin
 • Tomasz Sarara vs. Dawid Załęcki
 • Albert Sosnowski vs. Remigiusz Gruchała
 • Rafał Borkowski vs. 10-ciu rywali
 • Marcin Najman vs. Piotr Lizakowski
 • Toni Chaplin vs. Marcin Gawroński
 • Katarzyna Alexander vs. Agnieszka Bobek
 • Konrad Karwat vs. Krzysztof Ferenc
 • Mariusz Sobczak vs. Błażej Skrzypek
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments