cezary oleksiejczuk zmierzy się z niepokonanym dagestańczykiem

Cezary Oleksiejczuk stoczy pojedynek w Turcji! Polak zmierzy się z niepokonanym Dagestańczykiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2023

Cezary Oleksiejczuk stoczy pojedynek w Turcji. Polak wystąpi 16 grudnia na gali Khan Fight 3 gdzie zmierzy się z niepokonanym Dagestańczykiem Alibegiem Rasulovem.

Cezary Oleksiejczuk przez całą swoją zawodową karierę toczył walki wyłącznie w Polsce. Przyszedł czas na pierwszą zagraniczną przygodę mistrza organizacji FEN. Młodszy z braci Oleksiejczuk wybierze się do Turcji, gdzie 16 grudnia stoczy pojedynek na gali Khan Fight 3.

Oleksiejczuk zmierzy się z Alibegiem Rasulovem, pochodzącym z Leninkentu Dagestańczykiem, który na tej gali najprawdopodobniej wystąpi pod turecką flagą. Rasulov legitymuje się zawodowym rekordem 13-0 jednak wśród pokonanych przez niego zawodników próżno szukać znanych nazwisk.

Warto jednak podkreślić, że Alibeg walczył już na galach wielu uznanych organizacji. Rasulov występował między innymi na eventach takich organizacji jak M-1 Global, Fight Nights Global, toczył także bojach na galach Young Eagles organizowanych przez ACA dla młodych talentów.

Alibeg Rasulov ma także na koncie występ w organizacji GFC, której właścicielem jest Khabib Nurmagomedov. Na trzynaście zawodowych walk Dagestańczyk skończył, aż dziesięć przed czasem zapisując na swoim koncie sześć wygranych przez KO/TKO i cztery wygrane przez poddania.

Gala Khan Fight 3: Veni Vidi Smash odbędzie się 16 grudnia w Turcji. Pojedynek Alibeg Rasulov vs. Michał Oleksiejczuk będzie walką wieczoru tego wydarzenia. Oto co o starcie na gali napisał Oleksiejczuk na platformie X (dawniej Twitter):

– Już za niespełna 4 tygodnie jadę do Turcji, by dopisać kolejne zwycięstwo do mojego rekordu! Rywal niepokonany więc zapowiada się wojna do samego końca! Moja walka będzie wydarzeniem wieczoru! Nie mogę się doczekać aż wyjdę z Polską flagą i będę reprezentował nasz kraj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments