były mistrz zastępcą pantoja vs royval 2 ufc 296

Były mistrz oficjalnym zastępcą w walce Pantoja vs Royval 2 na UFC 296!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2023

Były mistrz organizacji UFC w kategorii muszej będzie gotowy do wejścia na zastępstwo gdyby jeden z uczestników walki Alexandre Pantoja vs Brandon Royval 2 nie mógł wystąpić na UFC 296.

Marcel Dorff z holenderskiego Eurosportu poinformował na platformie X, że Brandon Moreno, były mistrz kategorii muszej został wyznaczony na oficjalnego zastępcę w starciu mistrzowskim na UFC 296.

Meksykanin stracił pas mistrzowski w rewanżowej walce z Alexandre Pantoją. Teraz „The Assassin Baby” będzie czekał na to czy któryś z zawodników nie wypadnie z innej rewanżowej potyczki.

Alexandre Pantoja i Brandon Royval zmierzą się po raz drugi w co-main evencie gali UFC 296 w Las Vegas. Stawką starcia oczywiście będzie pas mistrzowski kategorii muszej. Jeśli jeden z zawodników nie dotrze do Vegas, rozchoruje się lub przestrzeli limit w trakcie ważenia to Moreno otrzyma szansę i wskoczy do karty walk w ostatniej chwili.

Warto zaznaczyć, że Brandon Moreno ma już zakontraktowaną kolejną walkę. Moreno ma się zmierzyć z Amirem Albazim pod koniec lutego na gali UFC w Meksyku. Tymczasem gala UFC 296 odbędzie się 16 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments