Brendan llen wyzwał Roberta Whittakera

Brendan Allen zabiega o pojedynek z Robertem Whittakerem: „Słyszałem, że chcesz wrócić w listopadzie. Jestem gotowy na to wyzwanie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lipca 2023

Brendan Allen ma na koncie serię pięciu kolejnych zwycięstw. Łącznie Amerykanin wygrał siedem z ośmiu ostatnich walk. „All In” walczy w UFC od października 2019 roku i najwyraźniej uznał, że to najwyższa pora na pojedynek z dobrze znanym nazwiskiem z czołówki kategorii średniej.

Brendan Allen w organizacji UFC walczy od października 2019 roku. W krótkim czasie Amerykanin nazbierał łącznie 10 zwycięstw i dwie porażki. Seria pięciu kolejnych wygranych oraz ciągłe awanse w rankingu najlepszej ligi MMA na świecie najwyraźniej sprawiły, że Allen poczuł się pewny swego i za pośrednictwem twittera rzucił wyzwanie mocnemu rywalowi.

Brendan Allen zabiega o pojedynek z Robertem Whittakerem. Były mistrz kategorii średniej przegrał przez nokaut z Dricusem du Plessisem na UFC 290. Amerykanin wykorzystał swoje źródła i dowiedział się, że „Reaper” planuje powrót w listopadzie.

Allen za pośrednictwem twittera wyzwał Whittakera do walki:

„Widzieliśmy już walkę Whittaker vs. Cannonier. Myślę, że w następnej walce Robert będzie w najlepszej formie. To jest właśnie wyzwanie jakiego oczekuję. Słyszałem, że chcesz wrócić w listopadzie. Kiedykolwiek i gdziekolwiek, jestem gotowy na to wyzwanie!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments