bonusy po gali ufc 294 w abu dhabi

Bonusy po gali UFC 294 w Abu Dhabi

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 października 2023

Organizacja UFC przyznała bonusy po gali UFC 294 w Abu Dhabi. Wyróżnienia za występy zgarnęli głównie uczestnicy głównej karty gali w Abu Dhabi. Oczywiście wśród zwycięzców bonusów nie zabrakło Islama Makhacheva, który znokautował Alexandra Volkanovskiego efektownym high kickiem.

Tradycyjnie jak po każdej gali i tym razem organizacja UFC przyznała finansowe bonusy zawodnikom, którzy zaprezentowali się najlepiej podczas UFC 294 w Abu Dhabi. Tym razem nie zdecydowano się na przyznanie wyróżnienia dla najlepszej walki wieczoru.

Dodatkowe pieniądze trafią na konto czterech fighterów, którzy zaimponowali swoimi występami na gali rozgrywanej w Etihad Arena. Trzy wyróżnienia trafiły do uczestników głównej karty walk natomiast jak chodzi o kartę wstępną to bonus zdobył jedynie Muhammad Mokaev, który udusił Tima Elliotta duszeniem trójkątnym rękoma.

Said Nurmagomedov otrzymał bonus za występ wieczoru. Said Nurmagomedov udusił Muina Gafurova w pierwszej minucie walki, która otworzyła główną część wydarzenia.

Ikram Aliskerov otrzymał bonus za występ wieczoru. Ikram Aliskerov szybko znokautował Warrleya Alvesa w pierwszej rundzie drugiego starcia głównej karty gali UFC 294.

Islam Makhachev, mistrz kategorii lekkiej także otrzymał bonus za występ wieczoru. Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego wysokim kopnięciem w walce wieczoru gali UFC w Abu Dhabi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments