ufc 294 said nurmagomedov udusił muina gafurova video

UFC 294: Said Nurmagomedov udusił Muina Gafurova w pierwszej rundzie (VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

W pierwszej walce głównej karty gali UFC 294 zmierzyli się Said Nurmagomedov i Muin Gafurov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Said Nurmagomedov udusił Muina Gafurova w pierwszej rundzie!

Na początek głównej karty walk gali UFC 294 w Abu Dhabi matchmakerzy organizacji UFC przygotowali niezwykle interesujący pojedynek w limicie kategorii koguciej. Said Nurmagomedov i Muin Gafurov to zawodnicy, którzy walczą niezwykle efektownie i często wygrywają swoje pojedynki przez nokauty lub poddania.

Obu zawodników łączy interesujący fakt, zarówno Nurmagomedov jak i Gafurov nie przegrali jeszcze walki przed czasem. Faworytem jest Dagestańczyk jednak nie można przekreślać szans reprezentanta Tadżykistanu.

UFC 294 można obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij kupon i oglądaj darmową transmisję z gali UFC 294 tutaj.

UFC 294: Nurmagomedov vs. Gafurov – relacja, wynik walki

Said Nurmagomedov rozpoczął walkę od kilku kopnięć. Nurmagomedov zaatakował high kickiem. Muin Gafurov próbuje skrócić dystans i wchodzi w rywala serią ciosów. Gafurov wchodzi nisko w nogi Nurmagomedova. Said zapina gilotynę! Po walce! Gafurov odklepał! Cóż za występ Saida Nurmagomedova!

Said Nurmagomedov udusił Muina Gafurova w pierwszej rundzie – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments