ufc 294 islam makhachev znokautował alexandra volkanovskiego wysokim kopnięciem video

UFC 294: Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego wysokim kopnięciem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

Islam Makhachev i Alexander Volkanovski zmierzyli się w walce wieczoru gali UFC 294. Był to rewanżowy pojedynek obu zawodników, a jego stawką był pas mistrzowski kategorii lekkiej. Walkę wygrał Islam Makhachev który znokautował Alexandra Volkanovskiego wysokim kopnięciem.

Islam Makhachev miał na gali UFC 294 stoczyć rewanż z Charlesem Oliveirą. Brazylijczyk rozbił głowę na jednym z ostatnich treningów przed wylotem do Abu Dhabi i wycofał się z gali. Miejsce Oliveiry zajął Alexander Volkanovski, mistrz UFC w kategorii piórkowej.

Zawodnicy zmierzyli się już raz na początku 2023 roku kiedy górą na punkty był Islam Makhachev. Australijczyk Volkanovski był niezwykle zadowolony z faktu, że otrzyma tak szybko szansę zrewanżowania się Dagestańczykowi.

Wszystkie gale organizacji UFC możesz obstawiać i oglądać na stronie bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj nadchodzące gale UFC za darmo tutaj.

UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2 – relacja, wynik

Islam Makhachev rozpoczął walkę od low kicka. Alexander Volkanovski po czasie, odpowiada niskim kopnięciem. High kick i low kick ze strony Makhacheva. Klincz, walka przebiega póki co lepiej dla Islama jednak Volk odwraca sytuację pod siatką. Mistrz kategorii piórkowej stara się atakować krótkimi ciosami. Islam Makhachev broni się i atakuje kolanem. Tajski klincz z obu stron. Ładny lewy Makhacheva. Islam nokautuje Volkanovskiego! Kapitalne wysokie kopnięcie dochodzi celu na prawą ręką Volka. Makhachev dobija Alexa ciosami ground and pound!

Islam Makhachev znokautował Alexadra Volkanovskiego wysokim kopnięciem – video

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments