Della Madalena vs. Brown UFC 284

Bitka strikerów! Jack Della Maddalena vs. Randy Brown na gali UFC 284!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 stycznia 2023

Matchmakerzy organizacji UFC zestawili niezwykle interesujący pojedynek na galę UFC 284 w Perth. Jack Della Maddalena podejmie przed własną publicznością słynącego z nieszablonowych technik Randy’ego Browna. Pojedynek Australijczyka z Jamajczykiem zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Bitka strikerów, tak śmiało możemy opisać zestawienie Jack Della Maddalena (13-2) vs. Randy Brown (16-4). Dla reprezentanta gospodarzy, który wystąpi przed własną publicznością w Perth będzie to dopiero czwarty pojedynek w najlepszej lidze MMA na świecie. 32-letni „Rude Boy” stoczy natomiast swój piętnasty bój w octagonie UFC.

W bardzo mocno obsadzonej kategorii do 77 kg bardzo trudno jest wskoczyć do czołowej piętnastki rankingu, nie może zatem dziwić, że ani Maddalena ani Brown jeszcze tego nie dokonali. Należy się jednak spodziewać, że wygrany z tego starcia zamelduje się wreszcie w TOP 15.

Maddalena przywitał się z kibicami UFC trzema kolejnymi nokautami w pierwszych rundach natomiast Brown może się aktualnie pochwalić serią czterech kolejnych wygranych. W przypadku Maddaleny warto zwrócić uwagę na jego bardzo szybkie kombinacje, w których zawodnik atakuje na przemian głowę i korpus rywala. Randy to z kolei twardy gość, który udusił Alexa Oliveirę jedną ręką, a także przewalczył jeden z pojedynków z rozerwanym palcem w stopie.

Wydaje się, że jak chodzi stricte o umiejętności bokserskie to te stoją po stronie Australijczyka jednak to jest MMA i bardziej doświadczony Brown ma w swoim arsenale technik wiele nieszablonowych kopnięć i ataków łokciami.

UFC 284 odbędzie się 11 lutego w Perth. W walce wieczoru Islam Makhachev podejmie Alexandra Volkanovskiego.

Zostaw ocenę
0
0