artur szpilka i mateusz borek konferencja xtb ksw epic khalidov vs adamek

Artur Szpilka poprowadzi konferencję prasową przed XTB KSW EPIC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2024

Dziś ogłoszono nazwiska prowadzących konferencję prasową przed XTB KSW EPIC. Zwłaszcza jedno z nich jest mocno zaskakujące. Artur Szpilka poprowadzi konferencję wraz z Mateuszem Borkiem.

Dziś w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa przed galą XTB KSW EPIC. Na konferencji pojawią się wszyscy główni bohaterowie eventu z Mamedem Khalidovem i Tomaszem Adamkiem na czele.

Nie zabraknie także innych gwiazd, gdyż na pytania dziennikarzy i fanów odpowiedzą także Phil de Fries i Josh Barnett. Na konferencji stawią się także czterej uczestnicy turnieju KSW w kategorii półciężkiej.

Przed godziną ogłoszono nazwiska duetu, który poprowadzi konferencję. Fani byli mocno zaskoczeni ogłoszeniem, gdyż do Mateusza Borka w roli konferansjera dołączy Artur Szpilka. Były pięściarz, aktualnie walczący w MMA zapewne zadba o solidną porcję humoru podczas konferencji.

„Szpila” nie wystąpi na KSW EPIC jednak powinien wrócić do klatki w maju lub czerwcu, na pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem. Martin Lewandowski zdradził także dalsze plany wobec Szpilki, który miałby również stoczyć walkę na nietypowych zasadach na jubileuszowej gali KSW 100.

Nim zaczną się emocje związane z konferencją przed KSW EPIC przypominamy, że wciąż trwa specjalna promocja bukmachera, do zgarnięcia są kody PPV na walkę Khalidov vs Adamek!

Zgarnij kod PPV – Khalidov vs Adamek

Walkę legend Khalidov vs. Adamek, możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na main event KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments