szef ksw proponuje szpilka vs włodarczyk ksw 100

Szef KSW proponuje, Szpilka vs Włodarczyk na KSW 100 na nietypowych zasadach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2024

Martin Lewandowski w programie Klatka po Klatce powiedział, że chce by Artur Szpilka zmierzył się Krzysztofem Włodarczykiem na jubileuszowej gali KSW 100.

Szef federacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. Martin Lewandowski udzielił bardzo długiego wywiadu, w którym poruszono całą masę interesujących tematów.

W pewnym momencie padło zapytanie o ewentualny występ Krzysztofa Włodarczyka w KSW. Szef KSW powiedział, że wiele będzie zależało od wymagań finansowych Diablo. Lewandowski jest jednak pewny, że federacja będzie w stanie spełnić nawet wygórowane wymagania.

– Ja mam wrażenie, że on mówi jedno, a de facto wie, że to się nie wydarzy. Jeśli Diablo nie będzie chciał 20 milionów złotych, to zapraszam, na pewno co do kasy się dogadamy. Płacimy bardzo duże wynagrodzenia, bardzo znanym zawodnikom, więc stać mnie również na niego.

Martin Lewandowski podkreślił, że Artur Szpilka jest zainteresowany takim pojedynkiem. Szef KSW zaproponował nietypowe jak na KSW zasady. Walka Szpilka vs Włodarczyk miałaby się odbyć na jubileuszowej gali KSW 100 na zasadach bokserskich jednak zawodnicy założyliby małe rękawice do MMA, tak zwane piąstkówki.

– Szpila chce, to mogę powiedzieć. Nawet mi przyszło do głowy, żeby zrobić wyjątek od reguły i walkę w boksie w małych rękawicach na dużej gali. Można o tym pogadać. Walka Szpilka vs Włodarczyk na KSW 100 w listopadzie w Gliwicach.

Kto wygrałby walkę Szpilka vs. Włodarczyk?

Loading ... Loading ...

Wygraj kod PPV na Khalidov vs Adamek

Walkę legend Khalidov vs. Adamek, możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na main event KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments