Szczepaniak KSW 81

Artur Szczepaniak przed KSW 81: „Od 5 miesięcy jestem zawodnikiem MMA na pełen etat”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Artur Szczepaniak na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim stanie przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej. Co do powiedzenia przed walką z Adrianem Bartosińskim miał zawodnik pochodzący z Konina?

Artur Szczepaniak ma za sobą dwa świetne występy w okrągłej klatce. Zadebiutował w KSW w kwietniu zeszłego roku i na gali KSW 69 poddał w pierwszej rundzie Jivko Stoimenova. W drugim boju spotkał się z efektownie walczącym Brianem Hooiem, posłał go na deski wysokim kopnięciem już w pierwszej minucie walki i został nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru.

Artur Szczepaniak urodził się i wychowywał w Polsce, ale ostatecznie wyjechał wraz z rodziną do Belgii, gdzie zaczął rywalizować w MMA. Dziś Artur nie kryje, że dostanie się do KSW i walki przed polską publicznością były czymś, czego od dawna pragnął.

„Na początku były tylko małe walki na małych galach w okolicy. Moja rodzina od początku mnie wspierała. Potem zacząłem pracować na poczcie. Było ciężko łączyć pracę z treningami, iść na matę i dać z siebie wszystko, żeby wyciągnąć z tego jak najlepsze rezultaty. Od pięciu miesięcy jestem jednak na pełny etat zawodnikiem MMA, więc mogę powiedzieć, że dopiero się rozwijam i myślę, że najlepsze dopiero przede mną. Pas to jest coś niezwykłego. Nie tylko chodzi o ten kawałek metalu, kawałek skóry, który jest na ciele, ale o wszystko, co jest poza tym i wokół tego. To się liczy najbardziej. Mogę spełniać marzenia. Mentalnie i fizycznie jestem na to przygotowany.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0