artur gwóźdź ujawnił termin walki bartosiński vs grzebyk 2

Artur Gwóźdź ujawnił idealny termin walki Bartosiński vs. Grzebyk 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 marca 2024

Artur Gwóźdź założyciel, a zarazem główny manager grupy Artnox przyznał, że pracuje nad doprowadzeniem do rewanżowej walki Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem.

Artur Gwóźdź był gościem w programie Oktagon Live. W trakcie live’a manager grupy Artnox ujawnił idealny termin walki Bartosiński vs. Grzebyk 2.

Zawodnicy zmierzyli się po raz pierwszy 26 lutego 2022 roku na gali KSW 67. Górą był Adrian Bartosiński, który poddał Andrzeja Grzebyka dźwignią na kolano na początku drugiej rundy.

Od tamtego czasu Grzebyk stoczył cztery pojedynki z czego trzy wygrał. Grzebyk może się pochwalić serią trzech zwycięstw z rzędu i zapracował na kolejną szansę.

Artur Gwóźdź doskonale zdaje sobie sprawę z aktualnej sytuacji w dywizji półśredniej i zdradził kiedy powinno dojść do walki Bartosiński vs. Grzebyk 2.

– Jestem w trakcie rozmów z Federacją, kiedy dokładnie, bo ja bym chciał to na dużej gali. Jest duża gala ogłoszona. Są dwa pojedynki. Myślę, że pojedynek Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem pogodziłby zestawienie, które ma być main eventem, a które ma być co-main eventem. Mówimy tu o zestawieniu Arka Wrzoska z Arturem Szpilką i Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Jest walka o pas tymczasowy i walka dwóch zawodników, którzy są mocno rozpoznawalni, ale brakuje tej głównej walki o pas i tutaj walka Andrzeja z Bartosem byłaby świetnym dorzuceniem do takiej fajnej gali jaka będzie w Gdańsku przy dużej publiczności, a ta walka potrzebuje dużej publiczności.

Mowa zatem o gali KSW 94, to właśnie wtedy miałoby dojść do walki Bartosiński vs. Grzebyk 2. Oczywiście na ten moment są to życzenia managera i nic nie zostało jeszcze podpisane.

Warto jednak pamiętać o tym, że przy tak mocnej medialnie walce jak Wrzosek vs. Szpilka właściciele federacji KSW, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski zapewne będą chcieli „zostawić” sobie inne duże pojedynki na kolejne gale.

Kto wygra rewanż Bartosiński czy Grzebyk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments