arkadiusz wrzosek vs artur szpilka xtb ksw 94 ruchała vs kaczmarczyk

Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka na XTB KSW 94!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka zmierzą się w jednej z głównych walk gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Wydarzenie odbędzie się 11 maja, a w walce wieczoru wystąpią Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk.

Federacja KSW ogłosiła dwa zestawienia, które uświetnią galę XTB KSW 94 w Trójmieście. 11 maja w okrągłej klatce KSW zobaczymy między innymi walki Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka oraz Robert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk 2.

Pojedynkiem, który ma przyciągnąć kibiców na trybuny jest zestawienie dwóch zawodników wywodzących się ze sportów uderzanych. Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Arturem Szpilką w wielce wyczekiwanym starciu strikerów. Wrzosek wywodzi się z kickboxingu natomiast Szpilka z boksu.

ksw epic khalidov adamek banner
Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Pojedynek Wrzosek vs. Szpilka był już wielokrotnie zestawiany jednak za każdym razem kontuzje przeszkadzały w doprowadzeniu do tego starcia. Arek Wrzosek stoczył już jedną walkę w tym roku, na KSW 90 w Warszawie znokautował w 55 sekundzie Ivana Vitasovicia.

Artur Szpilka nie walczył od czerwca 2023 roku kiedy to znokautował Mariusza Pudzianowskiego. Ostatnie miesiące popularny „Szpila” poświęcił na operację kręgosłupa oraz rehabilitację.

W main evencie gali XTB KSW 94 zobaczymy rewanżowy pojedynek Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Stawką tej walki będzie tymczasowy pas mistrzowski federacji KSW w kategorii piórkowej.

W pierwszej walce, która odbyła się w październiku 2021 roku górą był Ruchała, który wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

XTB KSW 94 – karta walk

Karta główna:

  • Robert Ruchała (9-1) vs. Patryk Kaczmarczyk (11-2) – o tymczasowy pas -66kg
  • Arkadiusz Wrzosek (4-0) vs. Artur Szpilka (2-0)

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments