arman tsarukyan trenuje z legendarnym fedorem emelianenko

Arman Tsarukyan trenuje z legendarnym Fedorem Emelianenko

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lutego 2024

Arman Tsarukyan na przygotowania do UFC 300 wytoczył iście ciężkie działa. Zawodnik UFC trenuje z legendarnym Fedorem Emelianenko.

Arman Tsarukyan wystąpi na kwietniowej gali UFC 300. „Ahalkalakets” rozpoczął już przygotowania do pojedynku z Charlesem Oliveirą. Tsarukyan zdaje sobie sprawę z tego, że wygrana nad Brazylijczykiem może dać mu przepustkę do walki o mistrzowski pas.

Arman postanowił sięgnąć po dodatkowe wsparcie i w ostatnim czasie trenuje z Fedorem Emelianenko. Oczywiście ciężko byłoby lekkiemu sparować w pełnym MMA z doświadczonym weteranem kategorii ciężkiej jednak zapaśnicze treningi i budowa siły to zupełnie inna bajka.

Legendarny „Ostatni Car” to były mistrz organizacji PRIDE, a także wielokrotny mistrz świata w bojowym sambo. Emelianenko walczył dla takich organizacji jak Rings, Strikeforce, M-1 Global, Rizin oraz Bellator.

Fedor zaliczył ostatni występ w klatce w lutym 2023 roku kiedy przegrał przez nokaut z Ryanem Baderem. W ostatnich latach Rosjanin skupił się jednak na trenowaniu zawodników ze swojego teamu. Jednym z najlepszych wychowanków Fedora jest niepokonany w ostatnich 8 latach Vadim Nemkov, który po kilku obronach mistrzowskiego pasa Bellatora w kategorii półciężkiej podjął decyzję o przejściu do królewskiej kategorii.

Biorąc pod uwagę także inne wyniki zawodników z teamu Fedora jesteśmy przekonani, że Arman Tsarukyan wiele zyska na treningach z Emelienanko i zapewne podłapie od wielkiego mistrza kilka ciekawych technik.

Kto wygra walkę Charles Oliveira vs Arman Tsarukyan?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments